iPhone 6 su 5,5“ ekranu ir laikrodis iWatch debiutuos gruodį


girl-with-iphone-680

Gandai jau kuris laikas teigia, kad iPhone 6 su 4,7“ ekranu debiutuos rugsėjį, o 5,5“ modelio pasirodymas nukeltas vėlesniam laikui. Iš štai dabar pasirodė detalesnė informacija apie didesnio iPhone 6 pasirodymo laiką.

Puslapis ExpReview praneša, kad Apple planšetofonas su 5,5“ ekranu pasirodys šių metų gruodžio mėnesį, tuo tarpu kartu su juo bus pristatytas ir išmanusis laikrodis iWatch. Teigiama, kad iPhone 6 su 5,5“ ekranu gali gauti kitą pavadinimą, pavyzdžiui, iPhone Air.

Puslapis AppleInsider praneša, kad iš Kinijos gauta nauja nuotraukų serija, kuriose užfiksuota iPhone 6 motininė plokštė. Pastarojoje bus įlituotas ne tik procesorius Apple A8 ir Flash duomenų kaupiklis, tačiau ir NFC mikroschema bei Wi-Fi 802.11ac modulis.

iPhone-6-vs-iPhone-5s-PCB

Įdomu tai, kad įvairūs ekspertai nuolat kalba apie tai, kad Apple turi įdiegti NFC palaikymą į savo mobilius įrenginius, tačiau kompanija kažkodėl šios technologijos nenaudojo. Tikėtina, kad šiemet situacija keisis, kadangi kalbama apie tai, jog Apple pristatys savo firminę mobilių mokėjimų sistemą. Pastaroji ir turėtų pasinaudoti NFC privalumais.

Šaltinių teigimu, kompanijos Foxconn vadovas Terry Gou paskutiniu metu dažnai lankėsi Kinijoje esančiose gamyklose. Buvo bandoma įsitikinti, kad gamybinės linijos optimaliai paruoštos iPhone 6 gamybai. Tikrinama ne veltui: puslapio DigiTimes teigimu, Apple užsakė net 70-80 mln. iPhone 6, o tai yra rekordinis kiekis, kalbant apie pirmąją naujųjų iPhone partiją.

Pranešama, kad Foxconn gavo užsakymą surinkti 70% visų iPhone 6 su 4,7“ ekranu ir 100% iPhone 6 su 5,5“ ekranu. Tai, kas liko, panašu, atiteks kitam kontraktiniam gamintojui – taivaniečių kompanijai Pegatron, kuris anksčiau užsiėmė iPhone 5C surinkimu.

Vienas komentaras

  1. Tomas parašė:

    Apple planšetofonas su 5,5“ ekranu gali vadintis iPhone Air??? Gal iPhone Brick 😀


Kitos kategorijos naujienos