iPhone savininkams didesnis ekranas nėra svarbiausias dalykas


iphone6-concept-680

Jau rugsėjo mėnesį tikimasi sulaukti išmaniojo telefono iPhone 6. Anot neoficialių šaltinių, jis gaus 4,7“ įstrižainės ekraną, naują procesorių A8, ekrano dangą iš safyro ir eilę kitų patobulinimų. Kalbama ir apie 5,5“ modelį, tačiau jo pasirodymas šiemet kelia didelių abejonių.

Kadangi naujasis iPhone bus didesnis už savo pirmtaką, nemažai ekspertų kilo klausimas, ar vartotojams iš tikrųjų taip reikia didesnio ekrano. Tam reikalui buvo surengta apklausa, kurioje respondentų buvo prašoma nurodyti, ko jie tikisi iš iPhone 6.

Apklausos rezultatai rodo, kad net 97% vartotojų tikisi iš būsimo Apple flagmano ilgesnio baterijos darbo laiko. Šis aspektas užėmė pirmą vietą. Antroje vietoje liko noras matyti didesnės įstrižainės ekraną – to nori apie 85% apklausos dalyvių. trečioje pageidavimų sąrašo vietoje liko noras matyti geresnę kamerą (73% respondentų).

Galingesnį procesorių norėtų matyti 43% apklaustųjų, dar 37% vartotojų pageidavo microSD atminties kortelių palaikymo. Galiausiai kaina jaudina mažiausiai – tik 35% vartotojų norėtų, kad iPhone 6 kainuotų mažiau, nei jo pirmtakas iPhone 5S.

Panašius apklausos rezultatus gavo ir pati Apple: vartotojai labiausiai pageidavo ilgesnio baterijos darbo laiko, o ekrano dydis liko trečioje vietoje. Anot gandų, iPhone 6 turės plonesnį korpusą, nei pirmtakas, o baterijos talpa padidės apie 10-15 proc. Ar pavyks Apple įgyvendinti praktikoje vartotojų pageidavimus, turėtume pamatyti jau šį rudenį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos