Paaiškėjo, kas yra Gigabyte Waterforce viduje


gigabyte_waterforce_06

Kompanija Gigabyte jau kuris laikas publikai rodo savo firminę vandens aušinimo sistemą Waterforce, kuri gali aptarnauti iš karto tris paspartintas vaizdo plokštes nVidia GeForce GTX 780 Ti. Produkto debiutas rinkoje turėtų įvykti artimiausiu metu, tačiau iki šiol apie nebuvo žinoma ypač daug.

gigabyte_waterforce_00

Atidžiau panagrinėti Gigabyte Waterforce vidurius neseniai pavyko japonų žurnalistams, praneša puslapis Xtreview. Teigiama, kad vaizdo plokštės turi firminius vandens aušinimo blokus, kuris su išoriniu moduliu susisiekia, pasitelkiant kelis vamzdelius.

gigabyte_waterforce_01

Žurnalistai pažymi, kad skysčiu aušinami ne visi vaizdo plokščių komponentai – atskiri elementai turi įprastą aliuminio radiatorių, kuriems turėtų užtekti korpuso viduje cirkuliuojančio oro.

gigabyte_waterforce_02

Pagrindinio modulio, kuris talpinamas ant kompiuterio korpuso, viduje yra trys radiatoriai ir trys 120 mm skersmens ventiliatoriai. Pastarųjų storis yra kiek didesnis nei įprasta – 38 mm vietoj standartinių 20-25 mm. Ramybės ar nežymių apkrovų metu ventiliatoriai nesisuka, tuo tarpu didelių apkrovimų atveju gali įsisiūbuoti iki 2800 aps./min.

gigabyte_waterforce_03

Pagrindinio modulio radiatoriai gali būti lengvai išimti. Tai leidžia be didelio vargo juos išvalyti nuo dulkių.

gigabyte_waterforce_04

Aušinimo sistemos darbo ypatumus galima nustatyti modulio priekyje esančiais mygtukais ir ratuku. Galima nustatyti temperatūrinį režimą, ventiliatorių spartos lygį kiekvienai konkrečiai vaizdo plokštei.

gigabyte_waterforce_05

Kompanija Gigabyte teigia, kad jos aušinimo sistema Waterforce bus tiekiama kartu trimis vaizdo plokštėmis. Visa tai bus supakuota į lagaminą, o kaina gali siekti $3500. Dabar belieka tik vienintelis klausimas – kada šis produktas pasirodys prekyboje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos