Šis televizorius kainuoja tiek, kiek butas Vilniaus centre


Samsung-Curved-UHD-TV-680

Kompanija Samsung paskelbė, kiek kainuoja „pirmas, didžiausias ir išlenktą ekraną turintis 105“ įstrižainės UHD televizorius pasaulyje“ – modelis UN105S9W TV.

Taigi jei kartais užsinorėtumėte save palepini filmais, kurie bus rodomi 21:9 formato 5120 х 2160 taškų raiškos ekrane, jums teks atsisveikinti su įspūdinga – net €89 000 (307 299 lt) – suma.

Jūs dar įsitikinę, kad norite tai padaryti? Jei tai, Samsung siūlo užsisakyti tokį televizorių, o užsakymas bus įgyvendintas per maždaug 12 savaičių.

Šaltinių teigimu, Europos šalyse televizorius greičiausiai bus pardavinėjamas už didesnę, nei rekomenduojama, kainą, kuri gali siekti €100 000 – 120 000.

Be didelės įstrižainės bei raiškos, taip pat išlenkto ekrano televizorius dar siūlo visą galybę periferinių jungčių ir sąsajų (numatytas netgi Smart TV), tačiau reikia manyti, kad tai bus tikrai ne masinis produktas.

Bet kokiu atveju, rinkos ekspertai teigia, kad nepaisant nišinio produkto statuso, gamintojas atliko neblogą reklaminį ėjimą, kuris patvirtins, kad korėjiečių kompanija geba sukurti pažangiausių produktų.

Vienas komentaras

  1. nesuvokiama parašė:

    ar nusipirksi buta uz 500k lt center? nemanau – pasimetes rinkoje esi….


Kitos kategorijos naujienos