Asmenukėms daryti skirta Sony kamera atrodo kaip kvepalų flakonas


sony-kw1-selphie-camera-031

Sony kuria gana įdomų mobilų įrenginį, kuris visų pirma sudomins gražiosios lyties atstoves. Bandydama neatsilikti nuo madingos tendencijos, japonų kompanija ruošia fotokamerą, kuri patiks mėgstantiems daryti asmenukes. Dar daugiau, neįprasta kamera turi formą, labai primenančią kvepalų flakoną. Apie tai praneša puslapis SonyAlphaRumors.

Informuotų šaltinių teigimu, kamera asmenukių mylėtojams vadinsis Sony KW1, o jos pardavimai prasidės artimiausiu metu. Kartu nurodomos ir kai kurios techninės specifikacijos.

Sony kamera gaus 1/2,3“ dydžio sensorių su 19 megapikselių raiška, 23 mm f/2 plačiakampį objektyvą, 3 – 10x priartinimo galimybę, optinę vaizdų stabilizavimo sistemą, integruotą ND filtrą ir 3“ įstrižainės LCD ekraną nuotraukoms peržiūrėti.

Taip pat kameroje numatyti bevielio ryšio adapteriai Wi-Fi ir Bluetooth. Tai reiškia, kad publikuoti „šviežiai iškeptas“ asmenukes į socialinius tinklus bus galima paprastai ir greitai. Fotografijas bus galima patalpinti SD tipo atminties kortelėse (microSD, SDHC ir SDXC).

Kameros Sony KW1, kurios objektyvas gali sukiojamas 360 laipsnių kampu, turėtų būti oficialiai pristatytas šių metų rugpjūčio 22 d. Tikėtina, kad jo demonstraciją išvys ir parodos IFA 2014, vyksiančios rugsėjo 5-10 dienomis, dalyviai.

sony-kw1-selphie-camera-01

sony-kw1-selphie-camera-02

sony-kw1-selphie-camera-03

sony-kw1-selphie-camera-04

2 komentarai (-ų)

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Oho, kokia naujove. Tikiuosi nepamirs FB appso idiegti, kad malalietkoms ir gejams nereiktu patiems vargintis =]

  2. Tomas parašė:

    Visos foto straipsnyje darytos fotografų.., įsivaizduojat kaip nuotraukos atrodytų, jei jas darytų tos merginos? Niekas tada to fotiko nepirktų… 😀


Kitos kategorijos naujienos