Publikuotos procesoriaus Haswell-E gamyklinio aušintuvo nuotraukos


Rugsėjo viduryje turėtų pasirodyti Intel procesoriai Haswell-E, kurie gaus DDR4 atminties palaikymą, iki aštuonių padidėjusių branduolių skaičių, naują lizdą LGA 2011-3. Pokyčių sulauks ir standartinis aušintuvas, kuris bus komplekte su procesoriumi.

Jei anksčiau Haswell procesoriai su nedidesniu nei 130 W TDP lygiu galėjo apsieiti aušintuvu Intel RTS2011AC, tai dabar jį keičia modelis TS13A. Šis galės išsklaidyti iki 140 W šiluminės energijos.

haswell-e-box-cooler-01

Gamintojo pateiktas aprašymas teigia, jog naująjį aušintuvą gaus visi mažmeninei prekybai skirti Haswell-E procesoriai, tuo tarpu Intel praneša, kad atitinkamas produktas klientus pasieks rugsėjo 29 d.

Atskirti naująjį aušintuvą bus galima pagal taip vadinamą „šiluminę koloną“ (nuotraukoje dešinėje) – tai turėtų būti visiškai varinis cilindras, veikiantis kaip didelio skersmens termo vamzdelis. Varinio pagrindo plotas taip pat padidėjo, o tai matyti iš nuotraukos apačioje.

haswell-e-box-cooler-02

Padidėjo ir aliuminio radiatorius – nuo 63 mm iki 75 mm. Tai leidžia kartu su variniu termo cilindru išsklaidyti iki 10 W daugiau šiluminės energijos, nei pirmatakas.

Naująjį aušintuvą bus galima atpažinti ir pagal lipduką ventiliatoriaus viduryje – dabar lipdukas mėlynos spalvos.

haswell-e-box-cooler-03

Teigiama, kad naujo tipo aušintuvas TS13A pakeis dabar egzistuojantį net ir komplektacijoje su Ivy Bridge-E procesoriais, o tai leidžia teigti, kad LGA 2011-3 platformai skirti aušintuvai bus suderinami su LGA 2011 sprendimais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos