Canon pristatė veidrodinį fotoaparatą EOS 7D Mark II


Kompanija Canon pristatė veidrodinį fotoaparatą EOS 7D Mark II, kurio nuotraukos ir specifikacijos buvo nutekintos prieš porą dienų. Gamintojo teigimu, naujajame DSLR pavyko apjungti profesionalams skirtą funkcionalumą ir prieinamą kainą.

7d-Mark-II-front-01

Canon atstovų teigimu, fotoaparate 7D Mark II galima rasti nemažai naujovių, kurių anksčiau nebuvo nė vienoje EOS serijos kameroje. Pavyzdžiui, pirmą kartą panaudoti du procesoriai DIGIC 6, o tai leido padidinti serijinio fotografavimo spartą nuo 8 iki 10 kadrų per sekundę.

7d-Mark-II-front-back-side

Pirmą kartą naudojama 65 taškų automatinio fokusavimo sistema (fokusavimo taškai yra kryžiaus formos). Taip pat panaudota sistema Dual Pixel CMOS AF, tiesa, šiuo atveju EOS 7D Mark II yra antroji Canon kamera su šia galimybe.

Fotoaparate panaudota sistema EOS iTR (Intelligent Tracking and Recognition), kurią pirmą kartą pamatėme EOS-1D X. Pastaroji funkcija leidžia išskirti objektus kadre ir sekti juos, naudojant išskirtinius bruožus (tam reikalui įdiegta veidų atpažinimo ir spalvų išskyrimo funkcija).

7d-Mark-II-top

Papildomai įdiegta vinječių efekto ir chromatinių aberacijų korekcinis mechanizmas, taip pat pirmą kartą panaudota distorsijos korekcija, kurie veikia su dauguma Canon EF ir EF-S objektyvų.

Iš kitų parametrų galima paminėti 20,2 MP raiškos APS-C formato CMOS sensorių, šviesos jautrumas – ISO 100-16 000 (galima padidinti iki ISO 51 600). Yra galimybė filmuoti Full HD 1080p ir HD 720p režimu. Sąsaja mini-HDMI leidžia įrašyti nespaustą vaizdo medžiagą į išorinį įrenginį.

Taip pat rasime integruotą stereo mikrofoną, nors yra galimybė prijungti ir išorinį. Naudojamas 3,0“ įstrižainės Clear View II LCD ekranas (1,04 mln. taškų raiška), GPS imtuvas, CF ir SD/SDHC/SDXC atminties kortelių skaitytuvas (su UHS-1 kortelių palaikymu), lizdas USB 3.0.

Canon EOS 7D Mark II rekomenduojama kaina (be objektyvo) sudaro $1799 (5780 lt su PVM), versija su EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM objektyvu – $2149 (6900 lt su PVM).

7d-mark-ii-specs

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos