Kingston teisinasi dėl HyperX DDR4 atminties problemų


Kingston-HyperX-DDR4-680

Puslapis Legit Reviews jau kuris laikas buvo užsiėmęs kompiuterių entuziastams ir spartintojams aktualiu klausimu: kaip spartinti DDR4 operatyviąją atmintį ir jos nesudeginti?

Testų metu buvo naudojama Haswell-E procesorius ir Intel X99 platforma, taip pat operatyvios atminties Kingston HyperX Predator 16GB (4 x 4 GB) komplektas. Paaiškėjo, jog atminties dažniui pasiekus 3000 MHz, esant 1,5 V įtampai, platforma kategoriškai atsisakė veikti.

Kadangi Haswell-E atminties kontroleris turi tam tikrą atsargos rezervą (palaikoma ir DDR3 atminties su maksimalia 1,65 V įtampa), žurnalistams neliko nieko kito, kaip tik apkaltinti naudotą operatyvios atminties modulių komplektą.

Laimei, Kingston reagavo labai operatyviai. Buvo pranešta, kad greitai prekyboje pasirodysianti atmintis Kingston HyperX DDR4 dirbs, esant ne 1,5 V, o 1,35 V įtampai. Gamintojo atlikti vidiniai testai parodė, kad stabiliam veikimui reikalinga 1,35 V įtampa, kad moduliai veiktų stabiliai.

Kartu pareikšta, jog mažesnė įtampa reiškia didesnį energetinį efektyvumą ir mažesnį šilumos išskyrimą. Šie faktai yra akivaizdūs, tačiau entuziastai tokius pareiškimus palaikė pasiteisinimu: juk minėti atminties moduliai skirti darbui ekstremaliomis sąlygomis, o čia energetinis efektyvumas nėra  prioritetas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos