Naujos Canon EOS 7D Mark II nuotraukos


Internete pasirodė būsimo veidrodinio fotoaparato Canon EOS 7D Mark II nuotraukos, kurias išplatino puslapis Digicame-info. Pastarosios pasirodymas laukiamas artimiausiu metu, ir tai bus modelio EOS 7D, pasirodžiusio dar 2009 m., pamaina.

Canon-EOS-7D-Mark-II-01

Nuotraukose matyti praktiškai viskas, kas susiję su fotoaparato valdymo elementais ir išvaizda (priekinė pusė be objektyvo, nugarinė ir viršutinė dalys). Kol kas apie DLSR kainą ir tikslią debiuto datą prekyboje informacijos nėra, tačiau žinomos specifikacijos (šios dar nėra oficialiai patvirtintos).

Canon-EOS-7D-Mark-II-02

Prognozuojama, kad Canon EOS 7D Mark II gaus 20,2 megapikselių raiškos CMOS sensorių, naują fazinę 65 taškų automatinio fokusavimo sistemą ir intelektualią objektą sekančio fokusavimo ir atpažinimo technologiją EOS iTR AF.

Canon-EOS-7D-Mark-II-03

DSLR naudos vaizdų apdorojimo procesorių Canon DIGIC 6, serijinio fotografavimo sparta sieks 10 kadrų per sekundę, maksimalus ISO jautrumas sieks 16 000, bus įdiegtas naujas ekspozicijos matavimo daviklis su 150 tūkst. taškų raiška – šis veiks matomos šviesos ir infraraudonųjų spindulių diapazone.

Kamera leis filmuoti Full HD 1080p (60 kadrų per sekundę) formatu, leis pasinaudoti integruotu GPS imtuvu ir intervalinio filmavimo laikmačiu. Taip pat niekur nedings nuo dulkių ir drėgmės apsaugotas korpusas iš magnio lydinio.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos