Pusė kompiuterių vartotojų žaidimus įsigyja per išpardavimus


steam-summer-sale-680

Ne paslaptis, kad žaidimų išpardavimai skaitmeninės distribucijos sistemose jau seniai tapo rimtu argumentu „už PC“ šventoje kovoje „kompiuteriai prieš konsoles“. Žinoma, kad niekas nesiruošia parduoti naujieną su 50-80% nuolaida debiuto metu, tačiau NPD Group išsiaiškino, kad pusė visų PC vartotojų geriau palauks išpardavimo, nei pirks žaidimą už pilną kainą.

Atitinkamus duomenis analitikai pateikė, atlikę apklausą, kurioje dalyvavo 6 255 amerikiečių, rašo puslapis GamesIndustry, remdamasis NPD Group pateikta informacija.

„Kadangi pusė PC žaidėjų, kurie naudojasi skaitmeninės distribucijos tarnybomis, nuolat laukia vis naujų išpardavimų, kurių metu galima įsigyti hitų su žymia nuolaida, leidėjams ir mažmeninės prekybos tinklams derėtų geriau planuoti savo pajamas ir nenustebti, kad lūkesčiai buvo nepatenkinti“, – teigė vienas iš NPD Group analitikų.

Tuo pačiu metu, kaip rodo tyrimo gauti duomenys, dėl labai dažnų išpardavimų daugelis kūrėjų gali susidurti su finansiniais sunkumais. Pavyzdžiui, indie žanro žaidimus kuriančios studijos gali tiesiog išnykti iš industrijos, nes negauna reikiamų pajamų lygio.

Įdomu tai, kad dar šių metų vasarą pasirodė informacija, jog beveik 70% per Steam įsigytų žaidimų taip ir nebuvo žaista. Tai susiję ir su išpardavimais, kurių metu už simbolinę kainą galima įsigyti žaidimų rinkinių, nors žaidėjas gali norėti tik vieno iš jų.

Vienas komentaras

  1. aha parašė:

    kita pusė iš torentų


Kitos kategorijos naujienos