Samsung rado, kuo pakeisti Google Maps


nokia-here-samsung-galaxy-680

Kompanija Nokia sudarė sutartį su korėjiečių korporacija Samsung. susitarimas numato, kad Samsung Galaxy mobiliuose įrenginiuose, taip pat modeliuose su operacine sistema Tizen bus diegiama kartografinė tarnyba Nokia HERE. Apie tai rašo puslapis TechCrunch.

Samsung įrenginiuose Nokia HERE galės veikti be Interneto ryšio, tam reikalui bus naudojamas tik GPS, kuris leis orientuotis vietovėje, atlikti geografinę paiešką. Nokia žemėlapiai apima 200 pasaulio šalių, pusėje iš jų prieinama Nokia navigacinė tarnyba.

Atliekant paiešką, vartotojui bus pasufleruojama, kaip pasiekti norimą vietą automobiliu, pėsčiomis arba viešuoju transportu. Jei yra internetinis ryšys, keliaujantys automobiliu realiu laiku gaus informaciją apie situaciją keliuose (kelio darbus, spūstis ir t.t.).

Palaikoma integracija su tarnyba Glympse, kuri leidžia savo draugams ir pažįstamiems pranešti apie savo buvimo vietą. Vartotojas žalia piktograma pažymi savo buvimo vietą žemėlapyje, o gavėjas visą informaciją gauna el. paštu arba SMS žinutės pavidalu.

Šiuo metu testuojamas HERE režimas, kuris suderinamas su programėle Samsung Car Mode, kuri skirta specialiai automobilių vairuotojams. Neseniai pristatytuose laikrodžiuose Samsung Gear S kartografinė tarnyba HERE veiks kartu su programėle Navigator.

Specialistų teigimu, panašūs žingsniai leidžia kompanijai Samsung sumažinti savo priklausomybę nuo Google tarnybų. Kiek anksčiau pradėta ieškoti pamainos operacinei sistemai Android – ja turėtų tapti Tizen, tuo tarpu dabar rasta alternatyva žemėlapiams Google Maps.

6 komentarai (-ų)

 1. asasas parašė:

  Kiek esu naudojąsis, tai HERE mapsai yra detalesni už google mapsus.

 2. Egidijus parašė:

  Taip, nokia žemėlapiai yra geriausi mobilių telefonų rinkoje. Labai smagi navigacija. Samsung gaus pliusų

 3. Irkluotojas parašė:

  turejau nokia 500 tai man tikrai paliko ispudi navigacija, nors telefonas truputi strikdavo

 4. :D parašė:

  dabar su Samsungu bus nebaisu i miska eiti 😀

 5. ArrMkaZ parašė:

  Nokia map’ai geriausi. Pats naudoju juos Lumia 520, išties geri, puikiai veikia Lietuvoje ir užsienyje

 6. Jūsų Vardas parašė:

  Idomu o epsa isleis, ar HERE gaus tik ateinantys flagmenai.


Kitos kategorijos naujienos