Windows 9 gali būti nemokama Windows 8 vartotojams


win9-desktop-screen-680

Jau šiandien kompanija Microsoft turėtų surengti konferenciją, kurioje laukiama naujos operacinės sistemos – Windows 9 – premjeros. Ir panašu, kad jos pasirodymas taps gera naujiena Windows 8 ir Windows 8.1 sistemų savininkams.

Indonezijos puslapis Detik praneša, kad programinės įrangos gigantas naują operacinę sistemą planuoja platinti, naudodamas patrauklią vartotojams schemą: Windows 8 ir Windows 8.1 savininkai Windows 9 gali gauti nemokamai, t.y. atnaujinimo pavidalu, kaip tai jau kuris laikas daro kompanija Apple.

Leidinys remiasi Microsoft Indonesia padalinio vadovo Andreas Diantoro žodžiais, iš kurių aiškėja, kad Windows 8 nemokamai atsinaujins iki versijos, kuri dabar žinoma kaip Windows Treshold. Ar tokie pareiškimai atitinka realybę, turėtume sužinoti jau šiandien.

Priminsime, kad nauja Windows versija grįš prie ištakų: vėl turėtume rasti „Start“ meniu, kuris vis tik bus kiek patobulintas, pridedant į jį Modern UI būdingas „gyvąsias plyteles“.

Sunku ginčytis su tuo, jog Windows 8 ir Windows 8.1 nesulaukė deramo vartotojų dėmesio, todėl Microsoft sprendimas naudoti įprastą vartotojo sąsają yra logiškas. Anot gandų, galutinė Windows 9 versija turėtų debiutuoti 2015 m. balandžio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos