Windows Phone telefonų savininkams iPhone 6 yra neįdomus


survata-likely-to-switch-to-iphone6

Kompanijos Survata atliktas tyrimas leido sužinoti, kaip įvairių mobilių platformų savininkai žiūri į Apple ruošiamą išmanųjį telefoną iPhone 6. Paaiškėjo, kad mažiausiai noro tapti iPhone 6 savininkais parodė Windows Phone išmaniųjų telefonų turėtojai.

Apklausa buvo atliekama gana netradiciniu būdu. Buvo apklausinėjami įvairių interneto puslapių lankytojai, o už tai jiems buvo siūloma prieiga prie minėtų puslapių mokamo turinio.

Tik 3% išmaniųjų telefonų su Windows Phone savininkai išreiškė norą įsigyti naująjį iPhone, tarp Android mobilių įrenginių savininkų tokių buvo 5%. Daugiausia potencialių „migrantų“ atsirado tarp BlackBerry telefonų vartotojų – 6%.

Vargu, ar tokią metodiką taikanti apklausa gali būti laikoma kaip reprezentatyvi. Vis tik susidomėjimą gali kelti tas faktas, kad tarp iPhone 5 savininkų (daugumai jų baiginėjasi kelerių metų sutartis su mobiliojo ryšio operatoriumi) norinčių įsigyti iPhone 6 yra net 36%, tarp iPhone 5S turėtojų – 18%, tarp „biudžetinio“ iPhone 5C – 15%.

Po tokių apklausos rezultatų labiausiai turėtų džiaugtis kompanija Microsoft, kurios Windows Phone vartotojų bazė yra nedidelė, tačiau pakankamai ištikima.

2 komentarai (-ų)

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Bet, tai ir palygino, kai realiai WP ir BB kartu sudejus naudoja turbut bene dvigubai maziau, nei vien tik android.

    😆 durnei tik ir perka tokius fufelus, kam jiems dar kazkur kitur begti.

  2. None parašė:

    Fufelus :DDD


Kitos kategorijos naujienos