iPad Air 2 galima sulenkti per pusę plikomis rankomis


ipad-air-2-only-6-1-mm-680

Vienas iš esminių naujojo Apple planetinio kompiuterio iPad Air 2 privalumų, gamintojo teigimu, yra labai plonas korpusas, pagamintas iš anoduoto aliuminio.

Tiesa, toks privalumas yra labai sąlyginis, atsižvelgiant į tai, kad 6,1 mm storio planšetės korpusas lengvai sulenkiamas plikomis rankomis, kaip ir tam tikri iPhone 6 bei iPhone 6 Plus egzemplioriai.

Visa tai puikiai pademonstravo Youtube vartotojas iš Vokietijos, kurį cituoja puslapis Mashable. Reikia paminėti, kad net ir po egzekucijos iPad Air 2 galėjo veikti tiek, kiek tai įmanoma, esant tokia kondicijai.

Vartotojas iš Jungtinių Valstijų buvo kiek silpnesnis: jam nepavyko sulenkti iPad Air 2, tačiau nors sugandinti Apple planšetinį kompiuterį vis tiek išliko. Antrojo bandymo metu buvo pasitelkti šaunamieji ginklai. Savaime suprantama, naujasis iPad neatlaikė:

11 komentarai (-ų)

 1. asasas parašė:

  Kodėl anksčiau niekas laptopų nelankstė ir nešaudė į juos?

  Išeina taip, kad jei šauni į prietaisą ir jis nebeveikia tai čia jau prastas prietaisas?
  Jei į mašiną paleisi raketą, tai ji susprogs. Ką tai reiškia? Prasta mašina?

  Plonumas daromas dėl vartotojų ir dėl reklamos, kad va mes esam „ploniausi“. O naudojant normaliomis sąlygomis (namai, mašina, darbas, vakarėlis), tai plonumas tikrai nemaišo.
  Nori, kad nelužtų? Pirk tokį kuris turi atsparumo klasę tam tikrą.

  • zet parašė:

   tai kad visada saude 🙂 ir is pistoletu, ir automatu, ir su sunkiaisiais snaiperiais 🙂

 2. sn1k4r parašė:

  Tiek iphone nauji tiek ipad yra per ploni ir cia yra minusas, nes reikia prietaiso kuris veiktu dabartiniam naudojimui, o dabar isikises iphone 6 i kisene jis susilenkia, tai wtf? :/ Ipad isviso fail 😀

  • Radioaktyvus parašė:

   Jo, nes kai iPad įsidedi į kišenę… Oj pala…

  • asasas parašė:

   Jei iphonas 6 kišenei linksta kaip čia visi rašo tai šūdas tada, bet ipad tai gali būt, kad ir 4 mm. vistiek jo į kišenę neįsidėsi, o ant jo sedėt nėra ko 🙂

 3. Gediminas parašė:

  Bet kokiu atveju reikalinga planšetėms aksesuarinė apsauga, įdėklai ir pan. Siūlau sekantį iPad išleisti visai be korpuso ir pabranginti dar 30 proc. kokių… Pardavimai būtų rekordiniai!

 4. zet parašė:

  kada is karbono prades daryti korpusus 🙂 ? o gal kas jau ir daro ?

  kita vertus svoris atvirksciai proporcingas atsparumui 🙂

 5. IT parašė:

  O kodėl niekas nebandė sulenkt galaxy tab S 10.1? gi irgi gyrėsi, kad žiauriai plonas, tik 6.6 mm. Pieva man tie bend test. nelenkit ir nesilankstys

 6. Arma parašė:

  iPad Air 2 tekrai nera fail:)) kuo plonesne plansete tuo geriau, paprastam naudojimui tikrai nesusilenks:)

 7. Jūsų Vardas parašė:

  Pradesiu nuo to, kad man tie visi saudymai i daikta, visada atrode debiliska. Nu c“mon, vienas daunelis, turintis ginklu daugiau, nei as koiniu, sugalvojo, kad pasaudyti i kazka yra kieta, dabar visi ir kartoja.

  O dabar rimciau, tikrai nepritariu, kad plonumas yra gerai. Plancetkei gal, bet telefonas plonas, nera niekuom geresnis, nei storesnis. Mano nuomone, 8 mm pats tas viduriukas. Viskas dar priklauso ir nuo dydziu zinoma.

  Siaip ar taip, smagei ziurisi kaip aipedas lankstosi. Turbut ir cia bus koks nors samsungo, lg, o gal net google triukas. Jugi video patalpintas tarnyboje, kuri priklauso google. Aiskei sufalsifikuota, pati aipeda matomai lankste koks nors nyksciu fitneso cempionas 😆 Panasu, kad apple paziojo daugiau, nei sugeba atkasit.

 8. padaras parašė:

  Bet tai kai atėjo į madą laužyti prietaisus… durniai turintys per daug pinigų…


Kitos kategorijos naujienos