iPad mini 3 gavo Touch ID, bet seną procesorių A7


ipad-mini-3-details-schiller-680

Kompanija Apple pristatė naują kompaktiškojo planšetinio kompiuterio versiją iPad mini 3, kuri ir toliau turės 7,9“ įstrižainės Retina ekraną. Planšetinį kompiuterį specialaus renginio metu pristatė Apple marketingo direktorius Phil Schiller.

Planšetinis kompiuteris iPad mini 3 svers tiek pat, o kartu gaus tokį patį korpusą, kaip ir pirmtakas, t.y. svoris bus lygus 331 g, tuo tarpu korpuso storis neviršys 7,5 mm. Turėsime ir tą pačią aparatinę platformą – procesorių A7 su 64 bitų instrukcijų palaikymu bei pagalbinį procesorių M7.

Iš principinių naujienų galima paminėti pirštų atspaudų skenerį Touch ID, kuris integruotas į mygtuką „Home“, taip pat mobilios mokėjimų sistemos Apple Pay palaikymą. Tiesa, šia vartotojai galės pasinaudoti tik pirkimams mobilių programėlių viduje.

ipad-mini-3-schiller-680

Naujasis iPad mini 3 vartotojams bus prieinamas su aukso, sidabro ir tamsiai pilkos spalvos korpusu.

Kaip matyti, lyginant su antros kartos iPad mini, trečios kartos modelis praktiškai neturi esminių naujovių, kuriuos leistų kalbėti apie žymų naujoko progresą. Natūralu, kad renginio metu šiam planšetiniam kompiuteriui buvo skirta tikrai mažai laiko.

Naujojo iPad mini 3 kaina prasidės nuo $399 (lygiai tiek pat, kiek ir atpigęs iPad Air su 16 GB kaupikliu), 32 GB versija kainuos $499, 64 GB – $599. Brangiausiai atsieis modifikacija su 128 GB kaupikliu ir 4G LTE modemu – $729. Ankstesnis modelis – iPad mini 2 – atpigo iki $299, tuo tarpu iPad mini be Retina ekrano kainuos $249.

2 komentarai (-ų)

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Nesisuksi negyvensi +100$ vien uz touch id 😆

    Nieko naujo nepristatydami, moka pristatyi nauja produkta. Ai tiesa, gi spalva nauja gavo, kuri jau dafiga metu naudojama kitur.

  2. kostas parašė:

    Dar pamiršai pasakyti, kad naujas ipad turės gamykliškai instaliuotą iOS 8.1, o visi kiti atnaujinimą dar turės atsisiųsti 🙂


Kitos kategorijos naujienos