LG nutrauks plazminių ekranų gamybą iki lapkričio pabaigos


lg-smart-tv-680

Eilė šaltinių jau pranešė, kad kompanija LG ketina sekti Panasonic ir Samsung pėdomis bei nutraukti televizoriams skirtų plazminių ekranų gamybą, tačiau tuomet terminai nebuvo įvardinti.

Dabar naujienų agentūra Reuters praneša, kad LG pagaliau apsisprendė dėl terminų. Plazminių ekranų gamybą korėjiečių kompanija nutrauks iki šių metų lapkričio mėnesio pabaigos.

Remiantis 2013 m. duomenimis, plazminių ekranų pardavimai kompanijai LG atnešdavo iki 2,4% pajamų, todėl ekonominės prasmės toliau plėtoti šį verslą nebuvo.

LG atstovų teigimu, kompanija stengėsi kuo ilgiau išlaikyti šį verslą, tačiau šiandien visa tai sunku laikyti pelninga kryptimi, todėl plazminių ekranų gamyba tenka nutraukti.

Nors plazminių ekranų gerbėjai kalba apie gerą spalvų atkūrimą ir plačius matymo kampus, tačiau aukštas energijos suvartojimas ir negebėjimas pasivyti LCD pagal raiškos lygį technologiją pavertė rinkos autsaidere.

Įdomiausia tai, kad Samsung ir toliau gamina plazminius televizorius, tačiau nuo šių metų lapkričio mėnesio jie negalės turėti Samsung Display gamintų ekranų. Panašu, kad į savo plazminius televizorius Samsung diegs kinų kompanijos Changhong Electric sprendimus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos