Sony savaip išlenkė savo 4K raiškos televizorių


sony-4k-flex-680

Kompanija Sony anonsavo savo pirmąjį televizorių S9, kuris gavo išlenktą 4K (3640 x 2160) taškų raiškos ekraną. Debiutinis modelis gavo 65“ įstrižainės ekraną, tačiau vėliau turėtų debiutuoti ir 75“ modelis.

Pirmasis išlenkto televizoriaus pristatymas įvyko parodoje IFA 2014. Jau tuomet japonų gamintojo atstovai pareiškė, kad ekrano išlinkimas laipsnis pasirinktas kiek kitoks, nei konkurentų LG ar Samsung. Sony televizoriaus išlinkimo kampas pasirinktas po 2009 m. atlikto eksperimento, kurį tuomet atliko Kiusiu universiteto (Japonija) mokslininkai.

Televizorius palaiko kelias vaizdo gerinimo technologijas; įdiegta speciali mikroschema 4K X-Reality PRO, kuri leidžia emuliuoja šiuo metu dar labai retai pasitaikančią 4K raiškos vaizdinę medžiagą į įprastą Full HD (1920 x 1080) formatą.

Televizoriaus korpuse esantys garsiakalbiai įdiegti sumontuoti skirtingu kampu, užtikrinamas keturių kanalų garsas. Kompanijos teigimu, tai leidžia išgauti kokybišką erdvinį skambėjimą.

Kadangi naujasis sprendimas priklauso išmaniųjų TV šeimai, televizorius palaiko eilę programėlių, tame tarpe Facebook, Skype ir Twitter. Taip pat vartotojai gaus prieigą prie portalo „Sony Entertainment Network“, kuris siūlo eilę serialų, žaidimų, programėlių ir t.t.

4K technologija ir išlenkti ekranai – tai šių metų tendencija televizorių rinkoje. Anksčiau tokius produktus yra išleidusios korėjiečių kompanijos LG ir Samsung.

Analitikų duomenimis, Sony šiuo metu užima 11 proc. TV rinkos pagal parduotų egzempliorių skaičių ir 27 proc., skaičiuojant pagal gaunamas iš šios rinkos pajamas.

2 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Perskaiciau viska, bet taip ir nesupratau, kuom cia kitoks tas telikas 😆

  As tik minusa pastebejau, kad krastiniu santykis kaip kine 21:9, o ne 16:9, kaip mes priprate.

  Na nisinis produktas, ko noreti. As isvis nematau kur ji relizuoti galima butu, nes ziurejimo patogumas, tik tiesei galimas, jau is didesnio kampo, sone kambario sedintis nelabai malonu vaizda matys. Ai dar viena durnyste, kuri po metu kitu bus pamirsta ir nurasyta, o tie kas nusipirks issidurs.

  • thermal parašė:

   negi sony sakys, kad jo telikas toks pats, kaip kitų 🙂 sony teliko išlinkimo kampą paskaičiavo protingi dėdės iš universitetų, o pas smasungą ir lg lankstė belekaip. žodžiu, sony telikas bus krūtesnis ir geriau žiūrėsis 🙂


Kitos kategorijos naujienos