Tapo žinoma iPad Air 2 savikaina


apple-ipad-air-2-schiller-680

Kompanijos IHS ekspertai nusprendė išardyti naująjį Apple planšetinį kompiuterį – flagmaną iPad Air 2. Tik šį kartą, skirtingai nei iFixit, tikslas buvo įvertinti planšetės komponentų savikainą.

Specialistų vertinimu, pigiausios iPad Air 2 versijos su 16 GB talpos duomenų kaupikliu savikaina sudaro apie $275. Į šią sumą įskaičiuoti visi komponentai bei planšetinio kompiuterio surinkimo kaštai. Mažmeninėje prekyboje bazinis modelis kainuoja $499.

Vyriausiojo iPad Air 2 modelio su 128 GB talpos duomenų kaupikliu ir 4G LTE modemu savikaina sudaro apie $358. Mažmeninėje prekyboje už jį prašoma $829.

Brangiausiu naujojo planšetinio kompiuterio komponentu tapo ekrano modulis, kuris įvertintas $77, arba 28% visos bazinio iPad Air 2 modelio savikainos. 16 GB kaupiklis kainuoja apie $9,2, tuo tarpu 128 GB – apie $60.

Reikia pažymėti, kad IHS analitikų vertinimas numato tik komponentų savikainą ir gamybos kaštus. Į paminėtas sumas neįeina išlaidos moksliniams tyrimams, programinės įrangos kūrimas ir palaikymas, licencinės išmokos, tiekimas ir marketingas.

2 komentarai (-ų)

  1. asasas parašė:

    Tai va, pridėk išlaidas moksliniams tyrimams, programinės įrangos kūrimas ir palaikymas, licencinės išmokos, tiekimas ir marketingas ir gausis, kad ta kaina nėra tokia jau kosminė.

    Nors man tai didelė 🙂

    • Jūsų Vardas parašė:

      Nesijaudink, kaledu senis siemet bagotas. Tevai po antrus darbus susiras, kad tau aipeda ir aifona nupirktu issimoketinai is gariunu.


Kitos kategorijos naujienos