Acer pristatė nešiojamą kompiuterį su 4K ekranu


Kompanija Acer pranešė, kad pradeda prekiauti nešiojamų kompiuterių serija V Nitro Black Edition, kurie turės įvairias konfigūracijas.

Ypatingo dėmesio nusipelnė modelis su 15,6“ ekranu, kurio raiška sudaro 3840 x 2160 taškų (Ultra HD, arba taip vadinamas 4K). Jame rasime 4 branduolių procesorių Intel Core i7-4710HQ ir diskretinę vaizdo plokštę GeForce GTX 860M su Maxwell architektūra.

Acer V Nitro Black Edition 01

Iš kitų specifikacijų galima paminėti iki 16 GB operatyvios atminties, du duomenų kaupikliai (256 GB talpos SSD ir 1 TB talpos HDD), net keturis garsiakalbius, kurių bendra galia siekia 8 W.

Įdomu tai, kad turint net ir tokią turtingą bei galingą aparatinę įrangą, nešiojamo kompiuterio korpusas išliko gana plonas – vos 25 mm storiausioje dalyje.

Aspire-V-Nitro-Black-Edition-03

15.6“ ekraną su Ultra HD raiška turinčio modelio Acer V Nitro Black Edition kaina sudaro $1500 (4125 lt be mokesčių), tuo tarpu 15,6“ ir 17,3“ modelių su Full HD raiška kaina prasidės nuo $1100 (3025 lt be mokesčių).

Prekyboje nauja Acer nešiojamų kompiuterių serija pasirodys jau lapkričio mėnesį. Beje, su galingiausiu modeliu vartotojai gaus kuponą, kuris leis nemokamai atsisiųsti žaidimą Assassin’s Creed Unity.

7 komentarai (-ų)

 1. ITfanboy parašė:

  Tai jau geriau FHD imt, vistiek neis su loptopu 4k palošt 😀

 2. it parašė:

  sutinku. Atrodo tik vaikosi 4k mados.

  • zet parašė:

   na kompas tai kompas, bet va kai mazuose „ismaniuose“ atsiras 4k ekranai 🙂 As uz. Tik tegul viskas veikia ant ju ir tos rezoliucijos buna reguliuojamos (kad pvz ant smarto pasileisti programa ar zaidima su mazesne ar didesne rezoliucija)

   • it parašė:

    Man telefe atrodo nereikalingas 4k ekranas. Realiai skirtumo nelabai galesi pasakyti, o baterija nuo tikrai nukentes. Jau geriau kokias inovacijas su baterija pristatytu, nei 4k ekrana idetu

    • zet parašė:

     Pritariu. Nauda minimali, nuostoliu daug: beterijos laikas, ekrano kaina, ne visos programos pritaikytos, mazi fps zaidimo metu.

 3. Jūsų Vardas parašė:

  15 coliu ir 4k 😆 😆 😆
  acer ir viskas tuo mpasakyta.


Kitos kategorijos naujienos