iPad mini dienos suskaičiuotos: kitąmet jį pakeis 12“ iPad Pro


ipad_mini_tablet-680

Šaltiniai iš Azijos jau pranešė, kad kompanija Apple planuoja jau kitais metais atsisakyti iPad mini gamybos ir susikoncentruoti ties 12“ modeliu, žinomu kaip iPad Pro. Visa tai susiję su pardavimų lėtėjimu ir vartotojų susidomėjimu didesnį ekraną turinčiais įrenginiais.

Leidinys Economic Daily News teigia, kad Apple planuojamas iPad Pro gali gauti 12,2“ arba 12,9“ įstrižainės ekraną, o kartu gaus stereo garsiakalbius. Savo išoriniu dizainu ir techninėmis specifikacijomis jis bus panašus į iPad Air 2.

Naujojo Apple planšetinio kompiuterio gamyba turėtų užsiimti ilgametis amerikiečių partneris – kontraktinis gamintojas Foxconn. Nuo jo konvejerių nužengia absoliuti dauguma dabartinių iPad modelių.

Šaltinis pažymi, jog tokį sprendimą Apple priėmė dėl aštrėjančios konkurencijos planšetinių kompiuterių segmente, tame tarpe dėl aktyvių Samsung, taip pat kinų gamintojų veiksmų.

Šių metu III ketvirtyje Apple išleido 12,2 mln. iPad, o tai yra 17% mažiau, nei per analogišką laikotarpį prieš metus, kai tiekimas siekė 14,7 mln. vienetų.

Įdomu tai, kad spalį pristatytas iPad Air 2 gavo galingesnį procesorių, daugiau operatyvios atminties ir kitų patobulinimų, tuo tarpu iPad mini 3, lyginant su pirmtaku, beveik nepasikeitė: gautas tik pirštų atspaudų skeneris ir aukso spalvos korpusas, o kaina prasideda nuo $399.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos