Joe Belfiore pasidžiaugė mažėjančiu Windows Phone atsilikimu nuo konkurentų


Joe-Belfiore-Windows-Launches-New-Phone-680

Microsoft Operating Systems Group padalinio viceprezidentas Joe Belfiore yra įsitikinęs, kad programinės įrangos gigantui pavyko iki minimumo sumažinti atsilikimą nuo konkurentų, kalbant apie Windows Phone prieinamų mobilių programėlių skaičių.

Kalbėdamas konferencijoje TechEd Europe, J. Belfiore teigė, kad daugelis Windows Phone išmaniųjų telefonų savininkų yra labai patenkinti Microsoft mobilia operacine sistema.

Windows Phone starto pradžioje buvo galima matyti nemažai problemų – dauguma populiarių Android ir iOS programėlių nebuvo prieinama Microsoft operacinėje sistemoje. Vis tik dabar WP ekosistema smarkiai išsiplėtė. Debiutavus Windows Phone 8.1 ir didėjant jos rinkos daliai, vis daugiau kūrėjų ryžtasi kurti būtent šiai platformai.

J.Belfiore mato Windows Phone potencialą ne tik vartotojų, bet ir verslo segmente. Būtent į korporatyvinį segmentą nutaikyti Windows 10 Preview versija. Ją pasirinkusioms kompanijoms prasminga naudoti WP, kadangi tiek stacionari, tiek mobili platforma galės naudotis universaliomis programėlėmis.

14 komentarai (-ų)

 1. it parašė:

  Kuo daugiau konkurencijos, tuo geriau. Labai dziaugiuosi

 2. yep parašė:

  Turiu WP8.1 ir matau vien tik pliusus 🙂 Tikrai pirkdamas nesitikėjau, kad taip patiks, prie androido grįžt nesiruošiu.
  Paprasti dalykai kas mane nustebino:
  1. Langų sistema, realiai veikia, nereik spaudinėt back ar kažko panašaus atsidariu kad ir 10 skirtingų aplikacijų telefonas nelagina ir tarp jų šokinėt galima labai greitai.
  2. Battery saver. Žiauriai gera funkcija, neisivaizduoju kaip tai išspręsta, nes ją įjungus telefonas labai nesuletėja, ekranas nepatamsėja, o baterijos gyvavimo laikas prailgėja iki nežmogiško. (24h su 3g ant 10% likučio :))
  3. Žiauriai gera kamera (mano atveju 20mpx) Čia M$(Nokia) tikrai lyderiai.

  Laukiu Windows 10, nes jau maigiau preview ir tikiuosi start juosta ir appsus pavyks susinchronizuot su telefonu, kas bus visiškai jėga.

  • it parašė:

   Pats galvoju WP nusipirkt. tik niekaip neapsisprendziu koki. Gal galetum patart kaip WP vartotojas? galvoju rinktis tarp 925 920 ar 735. Koks manai variantas geriausias?

   • Andrius parašė:

    Nesu Windows Phone naudotojas, bet kalbant apie Lumia 735 – pasižymi tik tuo, jog turi 5MP priekinę kamera, t.y selfie telefonas. 925 yra aiškiai patobulinta 920 versija, t.y turi geriau optimizuotą kamerą ir patobulintą ekraną. Vienareikšmiškai 925.

   • yep parašė:

    Lumia 735 geriau išnaudoja savo šiek tiek didesnę baterija + turi papildomą microSD slotą. Taipogi tikrai gaus visus reikaiamus atnaujinimus į Windows 10. Ekranas praktiškai nesiskiria, o dėl kameros tai 925 turi geresnę stabilizaciją drebant rankom, daugiau praktiškai nieko.
    Ajo su 735 selfius gerus galėsi daryt 😀

  • Jūsų Vardas parašė:

   😆 Kam dar savo debilizmus skleisti viesoj erdvej.

   „Žiauriai gera kamera (mano atveju 20mpx)“
   „24h su 3g ant 10% likučio“

   Tai tau pilnai ikrautas telefonas laiko 10 paru ? Naujoantis ?
   Apie kamera ir pikselius net nepradesiu 😆 lyg tai nokia vieninteliai naudoja pikseliu magija pakelti kokybei. Mano nuomone sony kameros geresnes, nei nokia. Ypac po pure view pagrindinio kurejo isejimo i apple. Turbut del to ir fotkina pydarfonas prietamsyje, taip neprastai.

   • yep parašė:

    Dėl 10 parų abejoju bet savaitė manau įmanoma. Battery saver is the shit.
    Apie kamerą kalbu kaip telefono kamerą, pats SLR ir DSLR naudoju dažnai, tai žinau kame replės believe me.

 3. heh parašė:

  linksmi tie M$ darbuotojai, rinkos dalis mazeja, bet jie isvaizduoja kad dideja..

  • yep parašė:

   Na Windows vartotojų dalis nemažėja. Tikriausiai ir tau teko susidurt su šita OS. Taip kad wait for it.

 4. zet parašė:

  taip. Bet pagrindines aplikacijos pirmiausiai isleidziamos ant IOS, jei yra dar resursu, tada ant androido. O ant sios platformos, tai jei lieka laisvu resursu labai mazo prioriteto tvarka. (taip isivaizduoju vyksta developinimo komandoje). Kam leisti programa and windozu, jei galima antra zaidima ar programa isleisti ant to paties IOS. Pagal gebejima moketi pinigus, ios vartotojai yra „riebiausi“. Tad tikrai dar manau ne vienus metus si sistema programeliu atzvilgiu bus gale.

  • it parašė:

   Sutinku, bet Microsoft ir yra pagrindinis uzdavinys stiprinti WP appsus ir skatinti developerius. Mes vartotojai tik islosiam sitoj vietoj. Manau tas atsilikimas nuo konkurentu tikrai mazes laikui begant.

  • yep parašė:

   Visiškai suprantu ir taip iOS kažkodėl aplikacijų prikurta nesveikas kiekis, ypač kas liečia audio posistemę.
   Jeigu reikia tam tikrų specifinių appsų Windows phone tau netiks. Man kol kas visko užtenka arba dar nežinau appso kuris palengvintų mano gyvenimą ir jo nebūtų Windows phone 🙂
   Bet kaip minėjau ne kiekvienam.

   • it parašė:

    Nusipirkau savaitgali WP. Kol kas negaliu atsidziaugt. Appsu daugiau negu man reikia


Kitos kategorijos naujienos