Rusijos dvasininkas pareiškė, kad spartus Internetas yra blogis


Kliment-680

Rusijos Kalugos ir Borovskio metropolitas Klimentas mano, kad interneto sparta prisideda prie blogio plitimo, praneša „Interfaks“.

Pagrindinis interneto išskirtinumas yra tai, kad jis labai greitas, o tai reiškia, kad viskas kas jame yra bloga taip pat atsiranda ir plinta labai greitai. O sukurti blogį didelio proto nereikia“, – pareiškė metropolitas.

Tuo pat metu, jeigu nori sukurti „ką nors gero, talentingo, gilaus“, pasak Klimento, netgi naudojant šiuolaikines technologijas „reikalingas laikas, pastangos, atitinkamas, dvasinis, nusiteikimas“.

Tiesa pačio interneto metropolitas nelaiko blogio priežastimi. „Tai tik informacijos perdavimo ir kaupimo technologija, paprasčiausiai būdas, kaip prieš tai buvo molio lentelės, beržo žievė, papirusas, pergamentas, akmeninė siena ir panašios informacijos perdavimo technologijos“, – paaiškino Klimentas.

Metropolitas Klimentas yra Rusijos stačiatikių bažnyčios Leidybos tarybos sekretorius, 2005-ais jis tapo Rusijos visuomenės rūmų nariu.

Šaltinis: Balsas.lt

10 komentarai (-ų)

 1. Andrius parašė:

  Tai su visomis technologijomis ateina ir blogis. Pavyzdžiui automobilis – iš vienos pusės transportas, iš kitos – prisideda prie klimato blogėjimo. Skaičiuotuvas – lyg ir palengvina darbą, bet iš kitos pusės bukina.

 2. ( . )( . ) parašė:

  Rusija serga masine šizofrenija.

 3. gedis parašė:

  „Rusijos dvasininkas pareiškė, kad spartus Internetas yra blogis“. „Tiesa pačio interneto metropolitas nelaiko blogio priežastimi. „Tai tik informacijos perdavimo ir kaupimo technologija, paprasčiausiai būdas, kaip prieš tai buvo molio lentelės…“ Nu tai blogis ar ne blogis? Per dažnai rėksmingos antraštės prasilenkia su turiniu.

  • thermal parašė:

   kažkas nepastebėjo žodžio SPARTUS 🙂

   šiaip visai tvarkingai kalba diedulis. jis jau senas, nebespėja, o čia internetas truputį greitesnis nei modemų laikų. kai nespėji, tada viskas blogai.

   net nuotraukoj telefonas laidinis 🙂 viskas tuo ir pasakyta. laptopas ant stalo krašto ryškiai fotografo, kuris diedulį fotkino 🙂

 4. Jurgis parašė:

  Automobilis = Tankas
  Boing747 = TU-160
  AE = Branduolinis ginklas
  O jei kam nepatiko valdžia, tai cenzūruokime internetą, kad žmonės nežinotų, nesukiltų ir po to nemirtų nuo kariuomenės ir policijos rankų sukurstytos teismų su valdžiažmogiais. Žmonės turi žinoti savo vietą klanui paliepus :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • to Jurgis parašė:

   Užteks čia svaigt, visi svaigalai Delfyje sėdi, ne čia.

 5. Jūsų Vardas parašė:

  Tai ka, rusu kunigai lietuvoje, turbut daug misiu uzpirkimo gaus, nes jau net tele2, pildyk veikia 4G 😆

  Velgi, navaras, nesisuksi negyvensi.

 6. Jurgis parašė:

  Pasirodo LT cenzūros mėgėjų netrūksta. Žinosim kur ieškoti kitaip mastančių. O gal tai paslėpta reklama? :))))))))))))?

 7. . parašė:

  Tai ruskiams reikia grįžti į viduramžius. Uždrausti kompus, telefonus. Kodėl ne, tai juk lengviau valdyti visuomenę. Jau seniai Rusija perėjo nuo juokingos į apgailėtiną.

 8. k parašė:

  Klaidinantis pavadinimas.


Kitos kategorijos naujienos