Sukurtas socialinis tinklas mėgstantiems išgerti


madonna_drinks_680

Geriantiems žmonėms sukurtas pirmasis pasaulyje mobilus socialinis tinklas. Jo pagrindu tapo programėlė SWIG, kurią gali atsisiųsti Android ir iOS mobilių įrenginių savininkai, rašo portalas CNet.

Programėlės kūrėjai savo projektą pristato kaip alternatyvą Facebook ir Instagram, tik konkrečiu atveju viskas skirta alkoholikams ir apskritai mėgstantiems dažnai išgerti.

Pateikta duomenų bazė turi įrašų apie 70 000 įvairių vynų, alaus ir kitų alkoholinių gėrimų rūšių.

„Facebook nesirūpina tuo, kad jūs Manhetene rastumėte geriausią „Kruvinąją Merry,o mes rūpinamės“, – teigė vienas iš socialinio tinklo įkūrėjų Harry Raymondas.

Savo idėjai įgyvendinti SWIG kūrėjų komanda reikiamas lėšas surinko per minios finansuojamų projektų puslapį Kickstarter. Nors reikėjo apie 18 tūkst. JAV dolerių 219 žmonių paaukojo kiek daugiau nei 21 tūkst. JAV dolerių.

7 komentarai (-ų)

 1. Audrius parašė:

  Lietuviams pats tas 😀

 2. Andrius parašė:

  Sakyčiau tema artima alkoholizmo skatinimui, kūrėjams turėtų būti gėda kad kuria tokį mėšlą. Sukurtų socialinį tinklą sveikai mitybai, ar kokiai naudingai temai..

  • Dovydas parašė:

   Kad lietuviai nemoka saikingai gerti tai čia senai aišku. Bet tokiuose dideliuose miestuose kaip Manhetenas ir norint su draugais kur nors išeiti atsigerti vyno ar kokių kokteilių tai toks appsas pats tas..

   • Oli parašė:

    manhetenas nera miestas jei ka, tai tik rajonas new yorko mieste

 3. juozas parašė:

  ne alkoholizmo skatinimui o kokybisko alkoholio megavimuisi, einu ieskot siustis

 4. juozas parašė:

  o sveikatai skatint yra pilna programeliu ir taip

  • Andrius parašė:

   Jei tu apie mano komentarą, tai aš kalbėjau apie sveikatos skatinimo socialinį tinklą, o ne apie šiaip sau programėlę..


Kitos kategorijos naujienos