Apple užpatentavo naujas skenerio Touch ID funkcijas


Kompanija Apple ir toliau tobulina biometrinį duomenų skenerį Touch ID, kuris pasirodė 2013 m. kartu su išmaniuoju telefonu iPhone 5S, o dabar atsirado ir kituose Apple mobiliuose įrenginiuose. Naujų Touch ID funkcijų turėtume sulaukti jau kitąmet, rašo AppleInsider.

Naujoje paraiškoje patentui gauti aprašoma pirštų atspaudų skenerio Touch ID sąveika su vartotojo sąsaja. pažymima, kad ateityje skeneris galės atpažinti ne tik atspaudus, tačiau ir reaguoti į tam tikrus pirštų judesius.

Vartotojas galės nustatyti, jog Touch ID reaguotų į tam tikrus ratu vykdomus gestus, braukiant pirštu tiek į kairią, tiek į dešinę pusę. Ši technologija leis Touch ID pagalba greitai pasiekti tam tikras funkcijas, atlikti norimas užduotis, pavyzdžiui, greitai blokuoti ekraną, paleisti tam tikrą programėlę ar surasti dažnai naudojamą kontaktą.

touchid-patent-circles

Nauja patentinė paraiška buvo paduota JAV Patentų ir prekinių ženklų organizacijai 2013 m. birželio mėnesį. Vienas iš patentų autorių yra Dale R. Setlak, kuris yra vienas iš AuthenTec įkūrėjų (pastarąją kompaniją Apple įsigijo 2012 m.).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos