Korpusas Zalman R1 – galingas aušinimas ir garso izoliacija


Kompanija Zalman papildė savo ATX Mid Tower tipo korpusų asortimentą nauju modeliu Zalman R1. Pastarasis gali pasigirti ne tik geru aušinimu, tačiau ir papildoma garso izoliacija, esančia už priekinių atidaromų durelių.

Zalman-R1-02

Standartinė komplektacija numato tris 120 mm ventiliatorius, dar dviem ventiliatoriams rezervuotos vietos. Norint pagerinti aušinimą, gamintojas suteikė galimybę nuimti viršutinį korpuso dangtį. Prieš įpučiančius ventiliatorius sumontuoti oro filtrai.

Ventiliatorių spartą galima valdyti, pasitelkus specialų jungiklį: jis paslėptas už priekinių durelių, jame numatyti trys ventiliatorių greičio režimai. Ventiliatorius galima apskirtai išjungti. Į procesorių vėsų orą gali pūsti 160 mm dydžio ventiliatorius.

Zalman-R1-01

Viršutinės dalies priekyje rasime įjungimo mygtuką, taip pat tris USB lizdus (vienas iš jų atitinka standartą USB 3.0), 3,5 mm ausinių ir mikrofono lizdus.

Zalman-R1-03

Korpuso viduje galima sumontuoti iki aštuonių HDD/SSD/ODD įrenginių, taip pat dvigubą vandens aušinimo sistemos radiatorių. Maksimalus montuojamos vaizdo plokštės ilgis – 360 mm, jai palaikyti gali būti naudojamas specialus laikiklis (ant jo gali būti montuojamas ir ventiliatorius).

Korpuso Zalman R1 matmenys sudaro 465 x 450 x 192 mm. Amazon šį korpusą galima įsigyti už maždaug 160 litų (46 eurus).

4 komentarai (-ų)

 1. Andrius parašė:

  Atrodo puikiai, kaip už tokią kainą. Gaila, didesni CPU aušintuvai netilptų.

 2. aiwaris parašė:

  na Zalman korpusai istikruju stebina savo kokybe pagal kaina nes uz tokia kaina kiti gamintojai siulo tik skarbonkes xD

 3. thermal parašė:

  galetu ir sonines sieneles garso izoliacija padengti, butu must have korpusas

 4. edvardas parašė:

  As toki coolermaster silent 550 berots turiu. Garso slopinimui ant sieneliu paralonas specialus tokios pat dureles. Tik prieki 140mm ventiliatorius. Labai kokybiskas. Tik po kurio laiko pastebejau kad vistiek girdisi. Ir beto per visas ertmes dulkiu vistiek pritrauke. Ir net cdrom apdulkejas 😉 taip kad manau zalmanas nuplagijavo coolermasteri ir ijungimo migtukai irgi virsuje


Kitos kategorijos naujienos