Microsoft telefonai jau gauna atnaujinimą Lumia Denim


nokia-lumia-denim-680

Kompanija Microsoft pradeda platinti eilinį atnaujinimą, kuris skirtas mobiliai platformai Windows Phone. Atnaujinimas vadinasi Lumia Denim, jis skirtas Europos, Kinijos ir Indijos vartotojams, rašo puslapis The Verge.

Greičiausiai atnaujinimas pasiekė Kinijos gyventojus. Sprendžiant iš turimos informacijos, Lumia Denim daugiausia dėmesio skirta biudžetiniams Windows Phone telefonams, kurie ir sudaro didžiausią šios platformos dalį.

Žinoma tai, kad atnaujinimą jau gavo išmanieji telefonai Lumia 520 (populiariausias išmanusis telefonas su Windows Phone 8), Lumia 530, Lumia 530, taip pat planšetofonas Lumia 1320.

Modeliai Lumia 925 ir LUmia 1020 turėtų atsinaujinti artimiausiu metu. Tarp Lumia Denim naujovių galima paminėti eilę naujų funkcijų ir klaidų pataisymų, asmeninio asistento Cortana pasirodymą naujose rinkose (Beta versija taps prieinama Kinijoje ir D.Britanijoje), atsirado galimybė pasinaudoti nauja programėle Lumia Camera.

Atsiras „gyvų katalogų“ palaikymas: juose buvo galima grupuoti programėles. Patobulintas darbas su SMS pranešimais; padidintas darbo saugumas, dirbant Wi-Fi ir VPN tinkluose; patobulintas Internet Explorer darbas, naršant po mobilias naršykles; pagerinti vaizdų apdorojimo algoritmai.

Taip pat vartotojai galės aktyvuoti asmeninį asistentą Cortana, pasitelkiant balso komandas. Tiesa, šis funkcionalumas galioja tik tiem Lumia telefonams, kuri turi Qualcomm Snapdragon 800 arba naujesnį procesorių.

3 komentarai (-ų)

 1. asd parašė:

  Atnaujinimai, del kuriu dazniausiai sutrinka kai kurios funkcijos, pvz pablogeja nuotrauku kokybe, atsiranda papildomu erzinanciu bugu. Eilinis updeitas kuris skirtas sugadinti senesniu telefonu turetojus kad vartotojai pirktu naujus.

 2. laukinis parašė:

  Su skype ekranas nsivarto todel zinutes galima rasyti tik viena ranka kazkokia pornografija ir jiems niekaip nedasyla toks vaizdas kad kurejiai naudojasi samsais ar grauztukais 🙂

  • Jūsų Vardas parašė:

   skype priklauso m$.

   Dziaukis, greiciau atprasi nuo sitos atgyvenos, lengviau kitas naujoves priimsi.


Kitos kategorijos naujienos