Nauji Lian Li korpusai leis kompiuterį pakabinti ant sienos


Kompanija Lian Li, kuri nuo seno garsėja aukštos kokybės kompiuterių korpusais, pristatė naują O Series liniją, kuri leis gerokai išsiskirti iš konkurentų produkcijos. Apie tai rašo puslapis TechPowerUp.

Naujosios serijos korpusai pasižymi labai mažu pločiu, o tai leido pasiekti nestandartinis kompiuterio komponentų montavimo būdas. Neįprasta orientacija įdiegiama ne tik vaizdo plokštė, bet ir maitinimo blokas – jie yra vienoje plokštumoje su motinine plokšte.

lianli_o_series_680

Lian Li O Series korpusai pagaminti iš aliuminio, priekinės ir galinės sienelės turi ertmių ventiliacijai pagerinti, tuo tarpu kairys šonas sukurtas iš permatomo, smūgiams atsparaus stiklo.

Kietų diskų skyrius pridengtas aliuminio karkasu. O series korpusai su raide „S“ pavadinime pritaikyti naudojimui su vandens aušinimo sistema. Priklausomai nuo modelio tipo, vandens aušinimo radiatoriaus dydis gali svyruoti nuo 240 mm iki 360 mm.

Įdomu tai, kad šio tipo korpusus galima ant stalo statyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Negana to, juos netgi galima kabinti ant sienos – taip sutaupoma erdvės, kartu galima sukurti neįprastą namų dekoraciją.

Lian Li O Series korpusų kainos svyruoja nuo $289 iki $419 (1150 lt be mokesčių). Prekybos pradžia numatyta 2015 m. vasario mėnesį.

Vienas komentaras

  1. Denis parašė:

    Satybininko paprasykit belekuri pc korpusa prikabins prie sienos ar lubu 😀


Kitos kategorijos naujienos