Telefonams skirta Windows 10 gali būti pavadinta Windows Mobile


Operacinės sistemos Windows 10 pasirodymas turėtų įvykti 2015 m. vasaros pabaigoje – rudens pradžioje. Tuo pačiu metu pasirodys nauja Windows versija, skirta išmaniesiems telefonams. Kartu su nauju funkcionalumu bei nauja sąsaja laukiama ir sistemos pavadinimo pasikeitimo.

Nors oficialios informacijos šiuo klausimu nėra, tačiau iš karto keletas šaltinių teigia gavę patikimų duomenų, jog prekės ženklas bus pakeistas. Kinų puslapis IThome publikavo nuotrauką, kurioje matyti žodžių derinys Windows Mobile.

Windows-Phone-10-Windows-Mobile

Kompanijai Microsoft toks pavadinimas nėra naujas, kadangi jos mobili platforma būtent taip ir vadinosi, kol nepasirodė Windows Phone. Tarp kitų galimų pavadinimų – Windows 10 for Phones, Windows 10 Mobile ir tiesiog Windows.

Paskutinis variantas yra mažiausiai tikėtinas, kadangi gali supainioti potencialus įrenginių su Microsoft platforma pirkėjus.

Kalbant apie Windows Mobile, ši sistema pasirodė 2000 m., tačiau sėkmės taip ir nesulaukė, todėl 2010 m. debiutavo Windows Phone.

Priminsime, kad sausio 21 d. Microsoft ketina viešai pademonstruoti Windows 10 Consumer Preview. Būtent šiame renginyje galime sulaukti daugiau informacijos apie telefonams skirtą naują operacinę sistemą.

3 komentarai (-ų)

 1. Ric parašė:

  Puiki buvo ta WP. Dar ir dabar naudoju HP 5550. Tiek tik kad ekranai buvo naudojama su stiliumi. Ta prasme paspaudimu, o ne prisilietimu.O tai mažame ekrane daug tiksliau.Ir nebuvo tokiu strigimu kaip dabar. Sinchronizuodavosi be jokių debesų. Bacup pasidarai į SD ir ramus. Bet juk viskas priklauso ne nuo įrengimo gerumo, o nuo „bumo“ ir minios psichozes. Kai perka MT dabar tai nežino ką su juo darys ir kam reikalingas. Na kiti tokį turi ir man reikia. Telefonas skirtas skambinti. Jis turėtu būti nedidukas ir galėtu būti naudojamas kaip modemas sujungiamas su kitu įrengimu turinčiu daug funkcijų.Prie to ir einama per apyrankes, laikrodžius. Neužilgo baigsis tas brangiu „plytu“ biznis.

  • Radioaktyvus parašė:

   Windows Mobile nelagino??? :DDDDD

  • Jūsų Vardas parašė:

   Gal kazkam ir symbiant nelagino. Kitas tarp 30 ir 60 fps skirtumo nemato, o dar kitas skirtingas koines nesioja.

   Zmogus parase savo nuomone, o tu dar gimes nelabai buvai, kai tie telefonai atejo i „mada“


Kitos kategorijos naujienos