Cooler Master parodė „išmanųjį“ maitinimo bloką


Įvairūs įrenginiai su išmanumo požymiais šiandien pasirodo tarsi grybai po lietaus. Jau įprasta matyti „išmaniuosius“ laikrodžius, kuriami ir „išmanieji“ šaldytuvai, skalbimo mašinos ir netgi elektros lemputės.

Štai kompanija Cooler Master į parodą CES 2015 buvo atsivežusi stacionariam kompiuteriui skirtą maitinimo bloką, kuris taip pat turi išmanumo elementų – juos suteikia įdiegtas ARM architektūros procesorius.

cm-arm-psu

Maitinimo blokas gali ne tik atlikti savo tiesiogines funkcijas, tačiau ir bendrauti su Android bei iOS išmaniaisiais telefonais – tam skirtas Bluetooth adapteris, sumontuotas įrenginio viduje.

Vartotojai, pasitelkę savo išmanųjį telefoną ir specialią programėlę, galės sekti maitinimo bloko darbines įtampas, voltažą, galingumą konkrečiu metu, taip pat temperatūrą.

Be to, galima kontroliuoti tam tikras funkcijas – pavyzdžiui, valdyti maitinimo bloko ventiliatoriaus spartą (ją padidinti ar sumažinti, priklausomai nuo poreikio), taip pat sužinoti, ar maitinimo blokas „patrauks“ antrą vaizdo plokštę.

Nors Cooler Master naujovė šiuo metu yra tik prototipo stadijoje, tačiau kompanija jau planuoja tokius gaminius pasiūlyti ir vartotojams. Tikimasi, kad dienos šviesą pamatys 1200 ir 1500 W „išmanieji“ maitinimo blokai.

Vienas komentaras

  1. DzinTonic parašė:

    Cooler Master – ne vieni. Thermaltake taip pat pristatė „išmaniuosius“ PSU Toughpower DPS G (nuo 450 W iki 1050 W): http://www.thermaltake.com/content.aspx?id=4888


Kitos kategorijos naujienos