LG grasina Qualcomm teismu dėl Samsung skirtos Snapdragon 810 modifikacijos


lg-g-flex-snapdragon-680

Naujausias Qualcomm procesorius Snapdragon 810 dar praėjusiais metais pradėtas kaltinti dėl perkaitimo problemos, o tai galėjo tapti galimo išmaniųjų telefonų Samsung Galaxy S6, LG G4 ir HTC One (M9) vėlavimo priežastimi.

Tiesa, Qualcomm šią problemą iki šiol neigia, o LG ir Xiaomi jau spėjo pristatyti mobilius įrenginius su Snapdragon 810 – G Flex 2 ir Mi Note Pro.

Neseniai paaiškėjo, kad Qualcomm gali modifikuoti savo naujausią procesorių, atsižvelgdama į savo didžiausio pirkėjo – Samsung – prašymą. Tai leistų korėjiečių gamintojui Snapdragon 810 naudoti būsimuose modeliuose Galaxy S6 ir S6 Edge.

Tiesa, dėl galimos modifikacijos gali kilti problemų su kita kompanija – LG. Korėjiečių šaltinių teigimu, LG gali paduoti Qualcomm į teismą, kadangi modifikavimai po procesoriaus pasirodymo ir įrenginių debiuto rinkoje vartotojams gali patvirtinti faktą, kad problema egzistavo.

Kompanijai LG tai gali turėti neigiamas finansines pasekmes. Be to, bus galima daryti išvadą, kad Qualcomm žinojo apie Snapdragon 810 problemą, tačiau viską pataisyti buvo per vėlu, kadangi įrenginiai jau pasirodė rinkoje.

Visa ši informacija vis dar išlieka neoficiali, kadangi nei LG, nei Qualcomm savo komentarų nepateikė.

2 komentarai (-ų)

  1. e parašė:

    nereikia skubeti kaip akis isdegusiems

  2. Jūsų Vardas parašė:

    LG siaip megsta pasigirti, kad pirmi isleido, toki, anoki telefona. Nors tie pirmi blynai retai kada buna geri. Kolkas tik aifona ir beatsimenu, visos kitos naujieno nebalai ka sukrete. Pvz sulenktu ekranu telefonas, multi core procesoriai ir bla bla.


Kitos kategorijos naujienos