LG padidino išmaniųjų telefonų pardavimus 25%


lg-g3s-680

Kompanijos LG išmaniųjų telefonų pardavimai praėjusiais metais didėjo 25%, lyginant su 2013 m. Tai leis korėjiečių kompanijai užimti trečią vietą pasaulinėje mobilių įrenginių rinkoje. Apie tai praneša leidinys Korea Herald.

Šaltinio teigimu, 2014 m. kompanijos LG išmaniųjų telefonų tiekimas sudarė 59.6 mln. vienetų, kai prieš metus šis skaičius buvo 47.6 mln. egzempliorių. Palyginimui: 2011 m. LG išmaniųjų telefonų tiekimas siekė vos 20 mln. vienetų, o 2012 m. padidėjo iki 26.3 mln.

Gamintojo atstovai teigia, kad didėjantį išmaniųjų telefonų populiarumą lėmė LG G serijos modeliai, tame tarpe flagmanas LG G3 ir jo pigesnis „brolis“ G3 Stylus G3 Beat.

Ekspertai taip pat pažymėjo, kad šiemet išmaniųjų telefonų rinkos augimas sulėtės, o ši tendencija palies ir kinų gamintojus, tokius kaip Huawei ir Xiaomi, bandančiais užkariauti tarptautinę rinką.

Savo pozicijas kompanija LG ketina sustiprinti, išleidusi išlenktą išmanųjį telefoną G Flex 2, kuris buvo pristatytas parodoje CES 2015, o prekyboje pasirodys dar šį mėnesį: sausio 30 d. – namų rinkoje P. Korėjoje, vėliau – kituose pasaulio regionuose.

3 komentarai (-ų)

 1. ITfanboy parašė:

  Sakyčiau logiška, kad susilpnės pardavimai, nes žmonės tikrai nepuola kas pusmeti kest tel.

  • thermal parašė:

   gal kas pusmetį ir nekeičia, bet kas metus pagalvoja, o kai kurie ir keičia (tarp draugų ir pažįstamų tokių yra ne vienas ir ne du).

  • zet parašė:

   pritariu. Anksciau naujos kartos galedavo pasiulyti naujoviu ar apciuopiamai geresnius ekranus, sparta, dabar ekranu, spartos pakanka. Nebent suduzta, moraliskai pasensta. Speju vidurkis bus koks 2 metai (aisku, visada bus isimciu).


Kitos kategorijos naujienos