MSI Z97A Gaming 6: pirmoji motininė plokštė su USB 3.1


2014 m. buvo sukurtos galutinės standarto USB 3.1 specifikacijos. Jos numato ne tik naudoti simetrišką naujo tipo lizdą Type-C, leidžiantį periferinį įrenginį prijungti bet kuria puse, tačiau ir perskirstyti išvedimo sąsajas.

Puslapis TechReport praneša, kad viena pirmųjų motininių plokščių, kuri gaus USB 3.1 sąsajos palaikymą, taps kompanijos MSI produkcija.

MSI Z97A Gaming 6 USB Type-C

Vienintelis USB 3.1 lizdas pasirodė motininėje plokštėje Z97A Gaming 6. Taip pat šis produktas siūlo tris PCI Express x16, keturis PCI Express x1, šešis SATA-III 6.0 Gbps lizdus (numatytas SATA Express palaikymas).

Kaip ir visos motininės plokštės su mikroschemų rinkiniu Intel Z97, modelis MSI Z97A Gaming 6 pritaikytas darbui su procesoriais, turinčiais LGA 1150 lizdą. Tai numato suderinamumą ne tik su Haswell, bet ir Broadwell modeliais.

Kol kas neaišku, kada MSI planuoja pradėti prekiauti Z97A Gaming 6. Antra vertus, šiuo metu dar nėra įrangos, kuri palaiko USB 3.1, todėl minėtos motininės plokštės įsigijimas gali būti pateisintas tik noru visa tai išnaudoti ateityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos