Skirtingai nei Samsung, LG neturi problemų su Snapdragon 810


LG-G-Flex-curved-680

Kompanija LG jau sausio mėnesio pabaigoje ruošiasi išleisti antros kartos išmanųjį telefoną G Flex, kuris savo sudėtyje turi procesorių Qualcomm Snapdragon 810.

Skirtingai nei konkurentas Samsung, kompanijos LG atstovai tvirtina, jog nesusidūrė su jokiomis Qualcomm naujausio procesoriaus Snapdragon 810 perkaitimo problemomis. Apie tai praneša naujienų agentūra Reuters.

„Aš susipažinęs su galimomis abejonėmis dėl [Snapdragon] 810, tačiau mikroschema veikia tinkamai“, – teigė vienas iš LG viceprezidentų, kuris dalyvavo vienoje iš LG G Flex 2 pristatymo konferencijų.

LG atstovas komentarą pateikė po žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos, kad Samsung išmaniajame telefone Galaxy S6 daugiausia bus naudojami firminiai Exynos procesoriai, kadangi Qualcomm Snapdragon 810 ne tik linkęs perkaisti, tačiau turi problemų ir su tvarkyklėmis.

Šiuo metu nei Samsung, nei Qualcomm nėra pateikę oficialių komentarų dėl Snapdragon 810 platformos problemų, todėl jų atsiradimo aplinkybės gali būti specifinės konkretaus gamintojo atveju.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos