Electronic Arts mano, kad jos žaidimus per sunku suprasti


NavalFleet-BF4-680

Garsių žaidimų kompanijų atstovai neretai pasako tokių frazių, kurios priverčia žaidėjus gerokai suklusti. Štai prieš porą dienų D.I.C.E. konferencijoje labai įdomus pasisakymas nuskambėjo iš Electronic Arts vyriausiojo kūrybinio direktoriaus Richardo Hillemano lūpų.

EA atstovų teigimu, šiuolaikiniai žaidimai, kurių leidėjas yra kompanija Electronic Arts, per daug sudėtingi vidutiniam vartotojui.

„Mūsų žaidimus vis dažniau ir dažniau per sudėtinga suprasti. Statistinis žaidėjas privalo užgaišti mažiausiai keletą valandų, kad išmoktų paprasčiausio žaidimo bazinius dalykus“, – pareiškė Richardas Hillemanas.

Jis pridūrė, žaidėjus versti porą valandų susipažinti su žaidimų pagrindais – tai rimtas ženklas, į kurį privalo atsižvelgti žaidimo kūrėjai.

Richardas Hillemanas taip pat pastebėjo, jog šiuo metu vyrauja tendencija į beveik visus šiuolaikinius žaidimus įdiegti rolių elementus: „Kiekvienas žaidimas šiandien – daugiau ar mažiau – yra rolių žaidimas. Visuomet turime lygio ir patyrimo augimo mechanizmą.“

Visoje šioje istorijoje įdomu stebėti takoskyrą tarp EA atstovo pareiškimų ir žaidėjų nuomonės, kad dabartiniai žaidimai, atvirkščiai, tampa per paprasti, ypač stebint visuotinę mobilių įrenginių invaziją.

5 komentarai (-ų)

 1. Ignas parašė:

  Nieko gero tame nėr jei reik valandų valandas praleisti kad išmokyti bazines nesamones.

  • devastator parašė:

   nieko gero ir tame, kad daro bukus zaidimus su dviem mygtukais, vienas begti kitas saudyti ir taip augina buku dlbjbu karta ir taip jau viskas ismanu ir sukramtyta ant lekstutes padeta, tuoj vaikam smegenys atrofuosis, dar po penkiu metu bus apps’ai smartfone kaip subine teisingai nusisluostyti

   • zet parašė:

    man patinka dabaratinis zaidimu stilius kai praktiskai filma ziuri, staiga suleteja vaizdas ir reikia ant klaveturos ar joistiko paspausti rodoma mygtuka, ir toliau filmas vyksta 🙂

 2. Ignas parašė:

  Na aš tokių dar nemačiau zet’ai ar tu čia turi omenyje walking dead season žaidimus?

 3. Ignas parašė:

  + nei vienas iš jų žaidimų nėra sudėtingas. BF nuo CoD niekuo nesiskyria.


Kitos kategorijos naujienos