Gimtadienio proga Facebook publikavo įdomią statistiką


Facebook įkūrėjai Dustin Moscovitz ir Mark Zuckerberg

Socialinio tinklo Facebook įkūrėjai Dustin Moscovitz ir Mark Zuckerberg

 

Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas Facebook dienos šviesą pamatė prieš 11 metų. Gimtadienio proga kompanija publikavo statistiką, kaip draugauja žmonės, kurios neretai skiria tūkstančiai kilometrų.

Facebook duomenimis, bendras atstumas tarp socialinio tinklo draugų sudaro net 73 trilijonus kilometrų. Tai dešimt kartų viršija atstumą tarp Žemės ir Plutono, arba tokį atstumą galima įveikti, lygiai 1,8 mln. kartų apkeliavus aplink Žemę.

Maksimalus atstumas, kuris skiria du Facebook draugus, šiuo metu siekia 20 005 kilometrus. Iš dviejų draugų, kurie abu gimė D. Britanijoje, vienas jų dabar gyvena Naujoje Zelandijoje, o kitas – Ispanijoje.

fb-bday-01

Maždaug tokiu pačiu atstumu – 19 994 kilometrų vienas nuo kito – gyvena du draugai iš Danango miesto (Vietnamas). Vienas jų liko tėvynėje, tačiau Tamki mieste, tuo tarpu kitas persikėlė į Peru sostinę Limą.

Facebook taip pat išanalizavo, kokie labiausiai nutolę miestai plėtoja artimiausius ryšius. Sąrašo lyderiu tapo Sidnėjus (Australija) ir Londonas (D. Britanija). Čia taip pat atsirado vietos tiems miestams, kuriuos skiria daugiau nei 10 000 kilometrų, o draugaujančiųjų skaičius yra didesnis, nei vidutinis.

fb-bday-02

Tarp tokių miestų – amerikiečių Glendeilas ir armėnų Jerevanas, kinų Hong Kongas ir kanadiečių Vankuveris, amerikiečių Silver-Springas ir etiopų Adis Abeba, indų Ludchijana ir kanadiečių Bramptonas, vietnamiečių Hošiminas ir amerikiečių Vestminsteris, prancūzų Tulūza ir Numėjos miestas Naujojoje Kaledonijoje.

Šiuo metu Facebook auditorija, kuri socialiniu tinklu naudojasi bent kartą per mėnesį, sudaro 1,39 mlrd. vartotojų visame pasaulyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos