Iki Windows Server 2003 palaikymo pabaigos liko 5 mėnesiai


Windows Server 2003 desktop

Kompanija Microsoft dar kartą informavo verslo klientus, kad greitu metu bus nutrauktas serverinės platformos Windows Server 2003 palaikymas.

Pradedant 2015 m. liepos 14 d. operacinė sistema Windows Server 2003 daugiau negaus saugumo sistemos atnaujinimų, o tai smarkiai padidins riziką, susijusią su verslo naudojamos infrastruktūros patikimumu.

2013 m. išleista Windows Server 2003 tapo pirmuoju Microsoft sprendimu, kuris numatė pagrindinius reikalavimus serveriams ir jų vaidmeniui organizacijų IT infrastruktūroje. Serveriai privalėjo turėti ne silpnesnį nei 500 MHz procesorių, ne daugiau nei 4 GB operatyvios atminties, palaikyti 32 bitų aplinką galimam serverio galimybių tobulinimui.

Microsoft pažymi, kad per 12 metų kardinaliai pasikeitė standartai ir jų taikymo mastai verslo segmente. Pavyzdžiui, 2003 m. išmaniųjų telefonų, kaip juos suvokiame šiandien, praktiškai nebuvo, tuo tarpu mobilios programėlės leidžia verslui visuomet būti aktyvlaių įvykių sūkuryje.

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių operatyvios atminties talpa ir procesorių sparta daugybę kartų lenkia Windows Server 2003 rodiklius. Per paskutinį dešimtmetį atsirado „debesys“ ir nauji saugumo standartai bei politikos, šiuolaikinių technologijų galimybės smarkiai patobulėjo.

Tokiu būdu, serverių atnaujinimas yra kritiškai svarbus ne tik nenutrūkstamam IT sistemų funkcionavimui, tačiau ir užtikrinant verslo konkurencinius pranašumus, teigiama Microsoft pranešime.

Kaip Windows Server 2003 alternatyvą programinės įrangos gigantas šiandien siūlo Windows Server 2012 R2, Microsoft Azure ir Office 365 – šios sistemos geriausiai tinka pasenusioms sistemoms pakeisti.

2 komentarai (-ų)

  1. Vidas parašė:

    2013 m. išleista Windows Server 2003 tapo pirmuoju Microsoft sprendimu, kuris numatė pagrindinius reikalavimus serveriams ir jų vaidmeniui organizacijų IT infrastruktūroje.

    nu nu 😀

  2. yep parašė:

    goodbye 🙂 buvo smagu


Kitos kategorijos naujienos