Intel įsitikinusi, kad Apple nesugebės atsisakyti jos procesorių


Intel CFO Stacy Smith

Jau ne pirmus metus sklando gandai apie Apple ketinimus sukurti savo ARM architektūros procesorius, kurie galėtų pakeisti Intel sprendimus ne tik nešiojamuose kompiuteriuose, bet ir stacionariose sistemose.

Kompanijos Apple atstovai jokių komentarų niekuomet nepateikia, o štai Intel finansų direktorius Stacy Smith, duodamas interviu leidiniui Business Insider, tvirtino, jog Apple artimiausioje ateityje nesugebės atsisakyti Intel prekės ženklu pažymėtų procesorių.

Stacy Smith nuomone, kompanijos Intel ir Apple artimos tuo, jog abi siūlo „realiai kietus daiktus“. Ir kol Intel sugeba rinkai pasiūlyti naujausių technologijų, Apple galės pasiūlyti vartotojams nuostabių produktų.

Intel finansų direktoriaus teigimu, kompanijos pranašumas prieš konkurentus technologijų srityje kuo toliau, tuo labiau stiprės, ir jei Apple sugalvotų atsisakyti Intel sprendimų, smarkiai pralaimėtų, kalbant apie produktyvumo lygį. Būtent šis pranašumas ir leidžia Intel užkariauti naujų klientų palankumą, teigė Stacy Smith.

Priminsime, kad Intel ir Apple partnerystė tęsiasi beveik 10 metų, tačiau nuo to laiko vis daugiau kalbų, kad Apple sukurs savo procesorius, skirtus Mac kompiuteriams. iPhone ir iPad jau naudoja firminius Apple procesorius, o artimiausioje ateityje juos gali gauti ir ultra ploni, naujos kartos nešiojami kompiuteriai MacBook Air, kuriuose didelio spartos lygio nereikia.

Vienas komentaras

  1. thermal parašė:

    kai ateis laikas, atsisakys. spartos intelio procai vis tiek nedidina, o taupius procus apple ir pati gali sukurti. pasiliks intelio cpu tik apple darbo stotyse, visa kita dirbs su arm architektūra.


Kitos kategorijos naujienos