Japonijoje atsidarys viešbutis su robotais – humanoidais


Henn-na-01

Japonijoje bus atidarytas viešbutis, kuriame žmones dalinai pakeis robotizuotas personalas. Naujajame Henn-na viešbutyje, kurį rasime Nagasakio prefektūroje, tarp žmonių dirbs ir 10 robotų, iš kurių trys bus labai panašūs į savo biologinius analogus.

Henn-na-07

Robotai – humanoidai atliks svečių registraciją, todėl turistai juos galės pamatyti iš karto, kai tik įžengs pro viešbučio slenkstį. Robotai pavadinti „Actroids“, jie geba atpažinti balsą, kūno judesius, palaiko akių kontaktą – visa tai padaryti jiems padeda daugybė daviklių ir kamerų.

Henn-na-03

Svečių daiktus į kambarius padės nugabenti pramoninis manipuliatorius, kuris atliks bagažą nešančio asmens vaidmenį. Kiek paprastesni robotų modeliai sutvarkys kambarius, galės pagaminti jums kavą arba atlikti nesudėtingus nurodymus.

Išmaniųjų sistemų bus galima rasti ir viešbučio kambariuose. Jų durys bus atidaromos be raktų – sistema pati atpažins kambarį rezervavusio asmens veidą. Klimato reguliavimo kambaryje įranga automatiškai prisiderins prie žmogaus kūno temperatūros, kurią nuskaitys specialių daviklių pagalba.

Henn-na-04

Kūrėjų teigimu, viešbutis Henn-na –  tai dviejų aukštų pastatas su 72 kambariais. Tikimasi, kad norinčių gyventi tokiame viešbutyje bus labai daug, todėl bus vykdomi specialūs aukcionai, kad kiekvienas turėtų lygius šansus užsisakyti kambarį.

Henn-na-05

Pranešama, kad vieno kambario numerio kaina vienai nakčiai prasidės nuo €51, tuo tarpu žymiai daugiau komforto pasiūlysiantis trivietis numeris kainuos €220 ir daugiau. Viešbutis su robotais, kaip planuojama, atsidarys 2015 m. liepos 17 d. Eksperimentui pasiteisinus, Henn-na idėjos autoriai pasiruošę pastatyti tūkstantį tokių robotizuotų viešbučių visame pasaulyje.

Henn-na-06

3 komentarai (-ų)

 1. HesAlwaysNearUs parašė:

  Lagins normaliai turbūt atlikdami operacijas 😀 😀 😀

  • Andrius parašė:

   Nebent robotai-virėjai gali būti kiek lėtoki, o kitos operacijos bus netgi greitesnės.

 2. Laurynas parašė:

  Na viskas labia saunu . Bet as gal oaldschol bet man patinga geras zmoniu aptarnavimas tai ir buna dazniausia kokies nors vietos pasirinkimas kaip polsio namu ar viesbucio ar restorano


Kitos kategorijos naujienos