Lenovo atnaujino žaidimų nešiojamus kompiuterius Y50


Lenovo-Y50-gamers-notebook-680

Kompanija Lenovo jau kovo mėnesį ketina atnaujinti vieną iš populiariausių žaidimų nešiojamų kompiuterių Y50, kuris priklauso nebrangių sprendimų kategorijai.

Pranešama, kad Lenovo Y50 gaus IPS ekraną su Full HD (1920 x 1080) taškų raiška ir naują aparatinę įrangą, kurios pagrindą sudarys GeFoce GTX 900 serijos grafiniai adapteriai.

Už grafikos posistemę bus atsakinga mobili vaizdo plokštė nVidia GeForce GTX 960M su 4 GB talpos GDDR5 atmintimi. Procesorius bus taip pat atnaujintas: rasime 4 branduolių Core i7-4720HQ (Haswell) vietoj anksčiau naudoto Core i7-4710HQ, kuris veikia mažesniu taktiniu dažniu.

Maksimali Lenovo Y50 konfigūracija numato 512 GB talpos SSD kaupiklį, tuo tarpu bazinis modelis bus siūlomas su hibridiniu kietu disku – 1 TB HDD ir 8 GB SSD duomenų paspartinimui.

Brangiausia nešiojamo kompiuterio modifikacija naudos Ultra HD (4K) ekraną, tuo tarpu visiems kitiems teks Full HD. Vietoj ankstesnių TN matricų bus diegiamos IPS. Pranešama, kad nepaisant visų šių pakeitimų, kainų lygis išliks toks pats, kaip ir anksčiau.

Ką sugeba dabartinės nešiojamo kompiuterio modifikacijos su nVidia Maxwell grafika ir Intel Haswell procesoriais, galima susipažinti šioje Lenovo Y50-70 apžvalgoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos