Motorola – apie Samsung mirtį ir brangių telefonų pirkimo beprasmybę


Motorola-China-Osterloh-680

Po Lenovo sparnu atsidūrusios ir išmaniųjų telefonų pardavimus didinančios Motorola vadovas pareiškė, kad Samsung gali papildyti sąrašą tų telefonų gamintojų, kurie galiausiai liūdnai baigė savo dienas šiame versle.

„Kas septynerius metus tas, kas buvo rinkos lyderiu, pasitraukia“, – pareiškė Motorola Mobility prezidentas ir operacinis direktorius Rickas Osterloh, taip įkasdamas vienam iš pagrindinių konkurentų mobilių įrenginių rinkoje.

Motorola vadovas pažymėjo, kad savo laiku Nokia ir BlackBerry buvo vieni populiariausių prekės ženklų mobilioje industrijoje, tačiau nesugebėjo ilgai išsilaikyti lyderio statuso. Samsung gali ištikti ta pati istorija, mano R. Osterloh, kartu pareikšdamas, jog konkurentų pakilimai ir kritimai kompanijai Motorola suteikia naujų galimybių.

Ricko Osterloh teigimu, dabar išmaniųjų telefonų rinkoje galima matyti vieną žymiausių poslinkių, kai žmonės pradeda suprasti, jog norint naudotis dideliu funkcionalumu beprasmiška pirkti išmaniųjų telefoną už $600. Tam užtenka daug pigesnio sprendimo.

„Mes esame alternatyviu Premium klasės prekiniu ženklu ir pasižymime aukštu naudingumo lygiu. Mes įsitikinę, jog pasirinkome teisingą kelią“, – teigė Motorola vadovas.

Motorola jau ne kartą akcentavo, kad jos išmanieji telefonai pagal kainos ir funkcionalumo santykį gerokai lenkia konkurentus, taigi kompanijos prezidentas nuosekliai laikosi priimtos strategijos. Pastaroji pasiteisina: per praėjusių metų IV ketvirtį Motorola pardavė net 118% daugiau (10 mln. telefonų), nei prieš metus.

Vienas komentaras

  1. Itskaitytojas parašė:

    Gamina visai neblogus telefonus, bet pasirgirti labai mėgsta kaip likisios kompanijos, juk tai piaras. Nexus 6 gamintas motorolas su google, kainuoja tiek pat ar panašiai kiek Samsung Flagmanas. Žemesniol ygio telefonų kainos tokios pačios, taigi non sense.


Kitos kategorijos naujienos