Naujos kartos Google Glass bus kuriamas nuo nulio


google-glass-680

Leidinys The New York Times publikavo straipsnį apie pirmos kartos Google Glass istoriją, kuri neseniai pasibaigė sprendimu viską užšaldyti ir projektą kardinaliai peržiūrėti.

Šaltinio teigimu, už išmaniuosius akinius atsakingi dizaineriai ir inžinieriai gavo užduotį viską pradėti nuo nulio. Tai gali reikšti, jog eksperimentas su pirmos kartos Google Glass pripažintas nesėkmingu.

Ekspertų teigimu, būtent viešas testavimas galėjo padaryti neigiamą įtaką produkto ateičiai. Kai prieiga prie Google Glass prototipo buvo ribota, kai kuriems potencialiems vartotojams susiformavo per dideli lūkesčiai, tuo tarpu praktikoje gavo labai brangų ir netobulą žaisliuką, kuriam rasti deramą panaudojimą buvo labai sunku.

Naujos kartos Google Glass viešai testuojamas nebus. Vartotojams naujoji išmaniųjų akinių reinkarnacija bus pristatyta tik tuomet, kai kūrėjai matys, kad produktas yra pakankamai subrendęs.

Žurnalistai taip pat atrado keletą „sąmokslo teorijos“ patvirtinimų, kurie siejami su vieno iš Google įkūrėjų Sergey Brin gyvenimo faktais. Jis kaltinamas nesugebėjimu ilgam laikui išsaugoti susidomėjimą vienu ar kitu kompanijos eksperimentiniu projektu: neva jis greitai persimeta prie kitų idėjų, o be vadovybės dėmesio projektas gali greitai žlugti.

Straipsnio autoriai netgi ėmėsi ieškoti sąsajų tarp Google Glass projekto nutraukimo ir Sergey Brin santuokos žlugimo. Nauja meilė – buvusios žmonos, dirbusios prie Google Glass projekto, gera draugė.

Po skyrybų S. Brin viešumoje daugiau nebesirodė su Google Glass. Akivaizdu, kad dabar apie naujos kartos Google akinius mes sužinosime tik iš gandų, kadangi projektas nuo šiol bus kuriamas, laikantis įprastinių slaptumo sąlygų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos