Nemokamas Facebook internetas pasiekė ir Indijos gyventojus


facebook_zuckerberg_internet_org_680

Kompanija Facebook ir toliau plėtoja savo projektą Internet.org, kuris numato nemokamo interneto ryšio suteikimą besivystančių šalių gyventojams. Šį kartą nemokamas internetas pasiekė šešias Indijos valstijas.

Minėtų Indijos valstijų gyventojams bus pasiekiami 38 internetiniai puslapiai ir tarnybos, tarp kurių galima paminėti Facebook, Facebook Messenger, Wikipedia, ESPN, India Today. Dauguma tarnybų prieinama anglų ir šešiomis vietos kalbomis.

„Mes ką tik pradėjome įgyvendinti Internet.org Indijoje, pasiūlydami žmonėms šešiose valstijose prieigą prie Interneto paslaugų sveikatos apsaugos, švietimo, darbo paieškos ir bendravimo srityse“, – džiaugėsi Facebook generalinis direktorius Markas Zuckerbergas.

Facebook nemokamo interneto projektas įgyvendinamas Indijoje ne veltui. Šalis yra antra pasaulyje pagal gyventojų skaičių, tuo tarpu net 1 mlrd. Indijos piliečių vis dar neturi interneto ryšio.

Internet.org įgyvendinimu užsiima Facebook kartu su telekomunikacinėmis kompanijomis, tikslas – suteikti galimybę kuo didesniam žmonių skaičiui naudotis Internetu.

Natūralu, kad šitaip siekiama ne tik kilnių tikslų: didėjantis internautų skaičius turėtų padidinti ir Facebook bei kitų kompanijų priklausančių tarnybų auditoriją, taigi ir iš reklamos gaunamas pajamas.

Iki šiol Internet.org numatomos nemokamo interneto paslaugos pradėtos tiekti Kolumbijoje ir keliose Afrikos šalyse.

3 komentarai (-ų)

 1. HesAlwaysNearUs parašė:

  Lygtai jiems ten interneto trūksta iki pilnos laimės… Turbūt dauguma net nežino kas tai yra kompiuteris…
  Grynai plėtoja JAV žvalgyboms skirtą sekimo sistemą ir tiek… Maniau, kad jis protingesnis…
  Google irgi su žvalgybom dirba…

  • maryz parašė:

   jei taip, tai nesistebėčiau, jog tos valstijos būtų arčiau pakistano. jie ten sprogdina indukus kaip pasiūtę

 2. Giedrius parašė:

  O as dziaugiuosi, kad pinigu investicijos gali atnesti naudos abiems pusems.


Kitos kategorijos naujienos