Samsung Electronics gresia tas pats, kas nutiko Nokia?


Kompanijos Samsung Electronics pajamos ir pelnas iš išmaniųjų telefonų verslo paskutiniu metu ėmė drastiškai kristi, o rinkos dalis – mažėti. Prastėjančią situaciją pastebi ne tik garsios analitikų kompanijos.

Palyginęs viešai prieinamus statistinius duomenis Twitter vartotojas @ExNokia pateikė gana įdomią įžvalgą – Samsung Electronics eina beveik tuo pačiu keliu, kaip ir Nokia, kuri po ilgo nuostolingų ketvirčių laikotarpio telefonų verslą pardavė Microsoft.

nokia-vs-samsung-marketshare

Pastabūs vartotojai teigia, kad Samsung nuosmukis prasidėjo lygiai taip pat, kaip ir Nokia – pradėti gaminti telefonai, kurie turi identišką dizainą, tačiau pardavinėjami už didelę kainą.

Samsung prekės ženklo gerbėjai jau spėjo pastebėti, kad naujasis Galaxy J1 savo išvaizda yra tipiškas paskutinių kelerių metų Galaxy serijos atstovas – jokių pokyčių ir inovacijų dizaino srityje, nors dauguma konkurentų (ypač kinų gamintojai) smarkia pažengę į priekį.

samsung-smartphones-design

Tokiu būdu, galutinis Samsung kelionės taškas išmaniųjų telefonų rinkoje gali būti toks pats, kokį savo laiku pademonstravo suomių Nokia. Tiesa, ar taip nutiks iš tikrųjų, parodys tik ateitis.

7 komentarai (-ų)

 1. e parašė:

  Kodėl tas J1 palyginime tarp flagmanų? Jis net už S2 silpnesnis, tiesiog bus mestas į pigių ragelių rinką

  • ITfanboy parašė:

   Ta prasme, koki rageli iš samusungo be nusipirksi jie visi vienodai atrodo…

 2. Šarūnas parašė:

  “ Nokia – pradėti gaminti telefonai, kurie turi identišką dizainą“ WTF? nu nelabai itentiški.

 3. nevisi parašė:

  Vienintelis Samsung alpha pasikeites, ir s6 bus kitoks, o daugiau nieko nematau pas juo mandro. Plasmases gabalai. Turiu xperia z1 ir dziaugiuosi.

 4. Jūsų Vardas parašė:

  O kas negamina vienodu telefonu. Sony su z4 isvis nieko naujo, HTC su m9, nieko naujo, LG G4 – Klaustukas. Aifonas ? Nu ten tai dizaino primadona, kurios stilius pasenes, kaip titanikas. Jeigu neturetu savo pasekeju, serganciu jahovos virusu, tai seniai niekam nebutu idomus.

  Situacija tokia, kad kol vieni miega, kiti skinasi kelia i slove. Xiaomi, meizu, oneplus ir pns ciurkafonai. Jeigu didieji grandai miegos, tai po keliu metu matysime labai gera konkurencija.

  O nuo konkurencijos islosia kas ? Ogi vartotojai.

 5. To Jūsų Vardas parašė:

  Nepyk, bet tokio durno komentaro senai nematęs. prie ko cia HTC 9? Jis net neisleistas dar beto pagal paskutinius nutekinimus daugiau maziau tikrai ne toks pats bus, LG4 kaip ir pries tai manau bus kitoks, o kas liecia tavo Iphone tai dizaine puse jisai siuo metu yra nepralenkemas. Vartotojas kuris supranta dizaina, kokybe niekada tavo tu ciurku telefonų nepirks nes kaip jie besistengtų kokybė sudina.

 6. del ausintuvo parašė:

  o kam keisti sony dizaina, kai jis kaip tik savo vietoje. As ju vietoje kaip tik likciau prie to kur yra, nebent mazos smulkmenos, patobulinimai, bet konceptas tas pats turi likti dar bent pora metu.


Kitos kategorijos naujienos