Šiemet sulauksime naujos Call of Duty dalies


callofduty_advancedwarfare_multiplayer_680

Kaip jau žinome, kompanija Activision perėjo prie trijų metų Call of Duty serijos žaidimų kūrimo ciklo. Nuo šiol Call of Duty eis „iš rankų į rankas“. Sledgehammer Games sukurtas Call of Duty: Advanced Warfare, žvelgiant tik į finansinę dalį, gali būti laikomas pavykusiu projektu.

Dabar eilė ateina studijoms Infinity Ward ir Treyarch. Pastarosios turės išlaikyti tą patį kokybinį lygį, tačiau ar joms pavyks, tikėtina, pamatysime jau šių metų pabaigoje.

Kad 2015 m. ruošiamasi išleisti naują Call of Duty serijos dalį, tapo žinoma iš kompanijos Activision Blizzard ketvirčio finansinės ataskaitos. Šį kartą „jautį už ragų“ griebs studija Treyarch. Priminsime, kad paskutine serijos dalimi, prie kurios prisidėjo šios studijos kūrėjai, buvo Call of Duty: Black Ops II.

Kol kas jokios konkrečios informacijos apie būsimą projektą nėra, tačiau sklando gandai, kad būsimas žaidimas vadinsis Call of Duty: World at War II. Žinoma, pasikliauti gandais neverta, tačiau galima tikėtis, kad artėjant metų pabaigai, pasirodys daugiau duomenų.

6 komentarai (-ų)

 1. Ignas parašė:

  Būčiau nustebęs jei pasakytu kad nebe sulauksim.

 2. FRG parašė:

  Single player megejams, tokiems kaip as, kuo daugiau nauju geimu tuo geriau. tegu lane kapojasi vaikai ta pati per ta pati keldami savo lygi nezinia kur, kam ir kodel

  • Lukas parašė:

   Zaidi multyplayer’i singleplayer rezimu, tu maladetc. Biski atsilieki su logika. ;]

   • Tomas parašė:

    As tai supratau ka FRG norejo pasakyti,FRG gerai zmogus ir sako 🙂

 3. TS parašė:

  Būtent, paskutinė Call of Duty dalis kuria žaidžiau ir buvo Black Ops II ,kurios taip ir neperėjau ,nes visiškai nebekabino.

 4. qrad parašė:

  Oh, kaip netikėta.


Kitos kategorijos naujienos