Vienas iš HTC vadovų: „iPhone yra baisiai nuobodus“


Apple-iPhone-6-vs-HTC-One-M8-680

HTC vadovybė, bendraudama su investuotojais, pabrėžė, kad ir toliau glaudžiai bendradarbiauja su kompanija Qualcomm. Panašus pareiškimas padarytas po to, kai investuotojai išreiškė susirūpinimą dėl galimo Qualcomm procesorių atsisakymo brangiuose HTC telefonuose, rašo leidinys Focus Taiwan.

HTC vyriausiasis  finansų direktorius ir globalių pardavimų padalinio vadovas Chang Chia-lin pranešė, kad kompanijos santykiai su Qualcomm yra geri, todėl ir toliau bus naudojamos amerikiečių sukurtos Snapdragon platformos.

„Mes labai patenkinti darbu su Qualcomm ir jų aukščiausio lygio mikroschemomis. Mums labai komfortiška dirbti su Qualcomm ir mes labai saugojame šiuos istoriškai susiklosčiusius santykius, užtikrintai žengdami į priekį“, – teigė jis spaudos konferencijoje.

Kartu buvo išsklaidytos abejonės dėl to, jog HTC nebėra pagrindinis Qualcomm partneris. Priminsime, kad amerikiečių kompanija anksčiau publikavo savo didžiausių klientų sąrašą, kuriame HTC vardo nebuvo.

Tuo pačiu metu HTC globalios komunikacijos direktorius Jeff Gordon, pasveikinęs Apple su rekordiškai sėkmingu ketvirčiu, jos išmanųjį telefoną iPhone pavadino nuobodžiu.

„Sveikinu Apple su nuostabiu ketvirčiu. Visa tai nereiškia, kad man nepatinka Apple. Iš tikrųjų aš naudoju MacBook Air, tačiau jos išmanusis telefonas iPhone yra nuobodus.“

Taip pat jis pranešė, kad 2015-ji taps geriausiais metais, nes bus daugybė siurprizų, kuriuos HTC ruošia savo vartotojams. Vienas iš tokių, kaip jau galima suprasti, bus HTC One M9 (Hima), kuris gaus 5“ ekraną, 8 branduolių Snapdragon 810, 3 GB RAM, 20 MP ir 13 MP kameras, 3500 mAh bateriją ir operacinę sistemą Android 5.0 Lollipop.

8 komentarai (-ų)

 1. olo parašė:

  Normalus telefonas yra tas iPhone, tik gerokai pervertintas.

  • yep parašė:

   nu kaip čia pasakius, jeigu net passwordų nesugeba encryptint siunčiant ir išsikrauna per dieną tai koks čia telefonas už 3k pinigų

   • Arma parašė:

    galvoji htc ir samsung neissikrauna?:D turiu htc one ant akiu baterija kremta.. o kraunasi irgi gan ilgai.. ilgiau kraunasi negu naudoji..

    • TS parašė:

     O Samsung Galaxy S4 dvigubai ilgiau naudoji nei krauni. Krauni apie 2h,o nepertraukiamai daudoti gali virš 4h 😀

    • samsung fanas parašė:

     Šiaip tai samsung kad ir pigus laiko bent jau dieną tai tikrai, o tai aš jau nekalbu apie brangesnius

 2. Vytautas parašė:

  Velnias, po htc m8 atnaujinimo į lollipop,baterija visiškai nebelaiko, kraunu 2 kartus per dieną. O daugiausia naudoju darbui ir paskaityti žinias . Prieš tai beveik visada išlaikydavo nuo 7 iki 22 h, labai tikiuosi kad jau greitai tai ištaisys.

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Ploju uz sarkazma, nes prajuokinot kaikurie 😀

  Bet realybe tokia, kad pacituosiu kito komentaro zodzius
  “ samsung fanas
  Vas 10, 2015 15:11

  Šiaip tai samsung kad ir pigus laiko bent jau dieną tai tikrai, o tai aš jau nekalbu apie brangesnius“

  100% cia tiesa, pigus androidai, bet jie laiko bent diena. O aifonas kainuoja ~700 euru ir laiko taip pat diena, jeigu pasiseka. Gaila, bet obuolio zenkliukas neprideda istvermes. Per 8 metus, apple sugebejo vieninteli tikra telefona pagaminti, tai 6 plius.

  • Vardas parašė:

   Aha, guoskis guoskis, kad neįperki Apple 🙂 O jei įpirktum, tada stumtum ant samsungo 😀


Kitos kategorijos naujienos