Windows 10 Technical Preview bus prieinama ne visuose telefonuose


win10-phones-680

Kompanija Microsoft šiuo metu aktyviai testuoja artimas galutinėms Windows 10 Technical Preview versijas, skirtas išmaniesiems telefonams.

Sausio mėnesį kompanija pranešė, kad ne visi išmanieji telefonai gaus pilną Windows 10 funkcijų rinkinį. Kartu buvo pasakyta, jog didžioji dalis telefonų su Windows Phone 8/8.1 vis tik bus atnaujinta iki Windows 10.

Tarp didžiausių „nukentėjėlių“, anot ekspertų, gali atsidurti vartotojai, kurie turi Windows Phone išmaniuosius telefonus su 512 MB operatyvios atminties, taigi galybė vartotojų su biudžetiniais Lumia mobiliais įrenginiais.

Microsoft atstovai paskubėjo paneigti šią nuomonę, pažadėdama atnaujinti ir 512 MB RAM turinčius telefonus, tuo tarpu už mobilią Windows versiją atsakingas Microsoft viceprezidentas Joe Belfiore pateikė naujos informacijos šia tema.

joe-belfiore-about-win10-for-phones

Jo teigimu, be visų kitų telefonų atnaujinimą gaus ir Lumia 520, kuris šiandien yra populiariausias Windows Phone išmanusis telefonas.

J.Belfiore patvirtino, jog kompanija pasistengs (nors garantijų nėra) atnaujinti kiek įmanoma daugiau telefonų, tačiau prieinamos funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo modelio.

Patvirtinta, kad preliminari Windows 10 versija nebus prieinama visiems modeliams vienu metu, skirtingai nei anksčiau, kai buvo platinama Windows Phone Developer Preview.

Iš pradžių Windows 10 Technical Preview gaus ribotas skaičius išmaniųjų telefonų, vėliau sąrašas bus plečiamas. Naujos operacinės sistemos debiutas numatytas vasarį, o dabar atliekamas vidinis testavimas, kurio metu buvo aptikta problemų su atnaujinimo versija „Build 12492“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos