Aiškėja, ką naujo pasiūlys Windows Phone 8.1 Update 2


Kompanija Microsoft vis dar nėra anonsavusi Windows Phone 8.1 skirto atnaujinimo „Update 2“, tačiau jis jau buvo pastebėtas neseniai anonsuotuose telefonuose Lumia 640 ir 640 XL.

Pateiktame vaizdo klipe matyti, jog „Update 2“ turi pakeistą nustatymų sistemą: nuo šiol jų sąrašas padalintas į kategorijas. Atsiras galimybė nustatymus pritvirtinti prie pagrindinio ekrano – tai leis greitai pasiekti dažniausiai keičiamas opcijas.

Anksčiau toks funkcionalumas buvo prieinamas, naudojant trečių šalių programėles, tačiau natūralu, kad tokios opcijas įdiegimas į pačią operacinę sistemą yra labiau pageidautinas dalykas.

Taip pat atsiras Bluetooth klaviatūrų palaikymas (tokios klaviatūros suvyniojamą variantą Microsoft demonstravo MWC 2015), o ateityje tai leidžia prognozuoti, kad telefonams skirta Windows 10 versija palaikys per adapterius prijungiamas standartines kompiuterių klaviatūras.

Atnaujinime pakeista opcija, skirta programėlių kontroliavimui: galima apriboti jų teises – nesuteikti prieigos prie kameros, kontaktų sąrašo, pranešimų, kalendoriaus įrašų ir mikrofono. Be to, atsiras klaviatūros funkcija „Quick Text“, kuri leis įstatyti iš anksto paruoštas frazes.

2 komentarai (-ų)

  1. Rokas parašė:

    Wait a second. O kartais nesake, kad nebus Windows 8 ir Windows 8.1 PHONE. Neva bus tas pats

  2. Šarūnas parašė:

    Rokai, tai ir bus, bet dar ilgai visai laukt iki Windows 10, taigi šitas atnaujinimas dar iki W10.


Kitos kategorijos naujienos