Apple nupirks jūsų Android telefoną, jei iškeisite jį į iPhone


smartphones-iphone6-680

Kompanija Apple ruošiasi agresyviam puolimui prieš savo konkurentus mobilių įrenginių rinkoje. Norėdama pervilioti Android telefonų vartotojus, kompanija ketina įgyvendinti naują programą.

Puslapio 9to5Mac teigimu, Apple siūlys vartotojams atiduoti savo Android išmaniuosius telefonus ir primokant įsigyti iPhone. Kiekvienu atveju telefonų kainos bus nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jų išvaizdą.

Jei bus matomi akivaizdūs įdubimai, įbrėžimai ir kiti pažeidimai, vartotojai gaus kortelę tik su nežymia nuolaida, skirtingai nei tie, kurių telefonai bus idealios būsenos. Žinoma, bus tikrinamas ir sistemos darbingumo lygis.

Apple mažmeninės prekybos parduotuvių atstovai, esant reikalui, padės vartotojams perkelti duomenis iš jų senų telefonų į iPhone. Šaltinio turimais duomenimis, parduotuvių personalo mokymai prasidės jau šią savaitę.

Iš pradžių programa „iPhone Reuse and Recycle“ buvo pradėta įgyvendinti 2013 m. viduryje. Tuomet ji leido vartotojams atsinaujinti iki iPhone 5, iPhone 5s ir iPhone 5c, atsisakant senesnių iPhone versijų. Programa galios JAV, Kanadoje, Europoje ir Australijoje.

6 komentarai (-ų)

 1. netrol1nk parašė:

  Dar primokėti 😀 už ką? rimtai…

 2. LG G2 parašė:

  Rimtai, už ką primokėt? Nematau už ką.

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Xiaomi paskelbe, kad uz aifona duos nauja mi4, aidonas paskelbe, kad uz kita telefona duos aifona uz kuri reikes dar ir primoketi.

  Biznis, tai biznis, bet jeigu tokie geri pardavimai, kam tokia „agresyvi“ (idijotiska) politika.

  • Artuso parašė:

   Tai vadinama „neužmigti ant laurų“. Pavyzdžiai, pirmiausia šaunantys į galvą: Nokia (parduota MS, o dabar berods ir uždaroma..), Coca-Cola (patys pripažino, kad pramiegojo, todėl dabar visokių vaisvandenių pilnos rinkos, o būtų nemiegoję, tai būtų ir vaizvandeniuose ir mineraliniuose pardavimuose pirmavę).

 4. nebuk trolis apsiks meduolis parašė:

  kazi kiek reiktu damoket jei s2 duociau jiem, nes sjp gan dominantis pasiulymas


Kitos kategorijos naujienos