Apple plečia senų iPhone keitimo naujais programą


mobile-apps-iphone-680

Kompanija Apple planuoja išplėsti naudotų išmaniųjų telefonų iPhone keitimo naujais modeliais programą, praneša naujienų agentūra Bloomberg.

Jei anksčiau tokia programa veikė Jungtinėse Valstijose, tai dabar ja galės pasinaudoti ir Kinijos gyventojai. Pranešama, kad šios šalies vartotojai nuo 2015 m. kovo 31 d. galės atnešti savo seną iPhone ir gauti nuolaidą naujo modelio įsigijimui.

Senus iPhone modelius supirks ilgametis Apple partneris Foxconn, kuris atstatys išmaniuosius telefonus (jei tai bus būtina), atnaujins ir pardavinės per tokias el. parduotuves, kaip Taobao, FLNet ir eFeihu.

Analogiška programa veikia JAV, kurioje Apple jau nuo 2013 m. vartotojams suteikia galimybę atsinaujinti. Jei Kinijoje programa sulauks sėkmės, galima tikėtis, kad Apple visa tai pasiūlys ir europiečiams.

Priminsime, kad Apple taiko atitinkamas programas, norėdama privilioti ir Android išmaniųjų telefonų vartotojus, kurie taip pat galės atiduoti savo mobilų įrenginį ir gauti nuolaidą naujo iPhone įsigijimui. Kiekvienu atveju telefonų kainos bus nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jų išvaizdą ir sistemos darbingumo lygį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos