BlackBerry telefonų pardavimai smuko dvigubai


blackberry-passport-announcement-680

Kanadiečių kompanija BlackBerry publikavo ataskaitą apie savo veiklą praėjusiame ketvirtyje ir per visus 2015 finansinius metus, kurie baigėsi šių metų vasario 28 d. Deja, veiklos rezultatai ir vėl nenudžiugino.

Per praėjusį ketvirtį buvo parduota 1,6 mln. BlackBerry išmaniųjų telefonų, o jų vidutinė kaina sudarė $211. Tai yra gerokai mažiau, nei prieš metus, kai buvo realizuota 3,4 mln. išmaniųjų telefonų, o tai reiškia, kad kritimas buvo didesnis nei 2 kartus.

Ketvirčio pajamos sudarė $660 mln. – trečdaliu mažiau, nei prieš metus, kai buvo uždirbta $976 mln. Tiesa, po gana ilgo laiko tarpo buvo gauta pelno – $28 mln., nors prieš metus buvo fiksuotas gana nemažas nuostolis – $423 mln.

Visi finansiniai metai vis tik buvo nuostolingi: BlackBerry pranešė apie $304 mln. nuostolį. Tiesa, net ir tai yra didelis progresas, kadangi prieš metus buvo užfiksuotas net $5,87 mlrd. nuostolis. Metinės pajamos smuko nuo $6,81 mlrd. iki $3,34 mlrd.

Išmaniųjų telefonų pardavimų kritimas gana skaudžiai atsiliepia BlackBerry verslui, mobilūs įrenginiai atneša apie 42% visų pajamų. Tarnybos uždirba apie 47%, programinė įranga – apie 10% visų pajamų.

2 komentarai (-ų)

  1. ponas parašė:

    Ir taip aišku, kad greit bankrotas.

  2. Jūsų Vardas parašė:

    Tai, kad pernai metais jie jau bankrutavo, tiesiog cia salies fondas, ar kas ten injekcija padave, pakeite vadova, kuris i duobes neistrauks, nes jau ten viskas uzpilta zememeis ir palaidota.


Kitos kategorijos naujienos